savasdas@turizmguncel.com

Kadın misafirin odasına girilmesiyle ilgili otelden ve Valilikten açıklama

Kadın misafirin odasına girilmesiyle ilgili otelden ve Valilikten açıklama

Kırıkkale’de kaldığı otelde odasına gizlice birinin girdiğini fark eden Kardelen Kamişli isimli kadının olayı sosyal medyadan ifşa etmesi üzerine otelden ve valilikten peş peşe açıklamalar geldi.

Kırıkkale’de bulunan Carmine Hotel’de gece uyandığında yatağında birinin oturduğunu ve söz konusu kişinin kendisini seyrettiğini fark eden Kardelen Kamişli isimli kadın, olayı sosyal medyadan ifşa etmiş ve açıklamasında polislerin tutumuna da yer vermişti. Kamişli’nin iddiasına göre, odaya giren kişinin alkollü olduğunu belirten polisin, şikayetçi olmakta ısrar eden Kamişli ile odaya giren kişiyi barıştırmaya ve şikayetçi olmamasını sağlamaya çalıştığı ileri sürülmüştü.

Polis, Kardelen Kamişli’nin şikayeti üzerine gözaltına alınan ve sevk edildiği mahkeme tarafından serbest bırakılan S.M.S.’nin odaya nasıl girdiğini araştırırken, Valilikten ve otelden açıklamalar geldi.

Valilikten açıklama

Kırıkkale Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 “Kardelen Kamişli isimli şahsın kalmakta olduğu otel odasına 07/09/2020 günü gecesi tanımadığı bir erkek şahsın girmesi olayı ile ilgili olarak aynı gece şüpheli şahıs tespit edilerek yakalanmış otel görevlisi de dahil olmak üzere 2 şahsa şüpheli sıfatıyla adli işlem başlatılmıştır. Kardelen Kamişli’nin sosyal medya platformlarından paylaştığı diğer iddialarla ilgili de gerekli idari inceleme Valiliğimizce başlatılmıştır. Kardelen Kamişli’ye geçmiş olsun dileklerimizle birlikte, gerekli tüm işlemlerin hassasiyetle yerine getirilmekte olduğunun bilinmesi kamuoyuna duyurulur”

Otelden açıklama

Olayın yaşandığı otelin yönetim kurulu başkanı Gökhan Akgül ise, olay üzerine otel yönetiminin anında polise haber verdiğini belirtti. Konunun yargıya intikal ettiğini kaydeden Akgül, ‘’Bu bağlamda otelimiz üzerine düşen sorumluluğu en hızlı şekilde yerine getirmiştir.’’ dedi.

Yargıya intikal etmiş olayla ilgili sosyal medyada işletmeye ve emniyet güçlerine dönük karalama kampanyası yürütüldüğünü ileri süren Gökhan Akgül, ithamlarla ilgili yasal haklarını kullanacaklarını ifade etti.


Bu Makale 11.09.2020 - 10:21:32 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • YUH YANİ - 12.09.2020 - 09:47

    kadının odasına çat kapı giriş yapmışlar, bu nasıl bir rezalettir. o kadını orada öldürselerdi ? biz gerekeni yaptık ithamlarda bulunanlara yasal hakkımızı kullanacağız demiyor mu birde ..nasıl bir yüzsüz işletmecilik bu. şuçunuzu kabul edip, müşteriye ödeyeceğiniz tazminatı nasıl toplayacağınıza kafa yorun bence. tabi ülkede hukuk var sa

  • Hulya Lenger - 12.09.2020 - 04:50

    Erkek egemen toplumda polis her olayda barışmayı teklif ediyor..Ayıp ne demek ya..iş kadını yorgun dinlenmek istiyor..Neymiş adama yanlış kart verilmiş..OTEL KİRİKKALE CARMİNE OTEL KADİNLARİMİZİN GUVENDE OLMİYACAGİ BİR KONAKLA.MA YERİ OLMADİGİNİ.ESİ ANNESİ KİZİ OLAN HER ERKEGİNDE BU OTELE UGRAMAMASİ DİKKAT ETMESİ GEREKTİGİİNİ DUSUNUYORUM..AKLİMİZDAN HİC CİKMAYACAK OTEL KİRİKKALE CARMİNE

  • Hasan ÇETİN - 11.09.2020 - 12:24

    Otel sahibi beyefendi ithamlar ile ilgili yasal haklarınızı kullanında peki digital kart sistemi olan bir odaya bir başkası nasıl girer otelde konaklıyor veya değil bu çokta önemli değil bu vatandaş buraya nasıl girmiş bırakın başkasına çamur atmayı önce işinizi düzgün yapın

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.