savasdas@turizmguncel.com

Seyahat acentaları sıfır komisyonla kalkışa hazır!

Seyahat acentaları sıfır komisyonla kalkışa hazır!

Seyahat acentelerinin çözüm ortağı Bilet Dükkanı, Eylül ayına büyük bir kampanya ile başlıyor. Acenteler, Bilet Dükkanı’nda Eylül ayı boyunca hizmet bedeli ödemeyecek. Kredi kartı ile yapılan satışlarda üç ay boyunca peşin fiyatına üç taksit imkânı da var.

Turizm ve seyahat sektörüne yenilikçi teknolojileri taşıyan Bilet Dükkanı, kampanyaları ile acentelere avantajlar sunmaya devam ediyor. Verilen hizmet kalitesini daha da artıran Bilet Dükkanı, tasarım ve altyapısını yeniledi.

Sonbahara büyük bir kampanyayla giren Bilet Dükkanı, Eylül ayı boyunca acentelerden komisyon almıyor. Kredi kartı ile yapılan satışlarda üç ay boyunca peşin fiyatına üç taksit imkânı da sağlıyor.

Acentelere büyük destek

Acenteler için birçok avantaj sunan Bilet Dükkanı, hesap hareketlerini takip edebilecekleri Kurumsal Müşteri Modülü ile cari hesap takibini kolaylaştırıyor. Günlük, haftalık ve aylık raporlar alma imkânı sunan Bilet Dükkanı, her gün sonunda acente yetkilisine otomatik e-posta gönderiyor.

Bilet Dükkanı acenteleri, bilet iptali, değişiklik ve iade işlemlerini sistem üzerinden otomatik yapabiliyor ve böylece müşterilerine daha kolay ve hızlı hizmet verebiliyor.

Bilet Dükkanı turizm sezonunda yoğunlukla tercih edilen Charter uçuşlar ve Low Cost Carrier havayollarının biletlerini de acentelerine tedarik ediyor. Bilet Dükkanı, yeni ürün ve hizmetlerle kendini sürekli geliştiriyor.

0850 450 40 23 numaralı hattan 7/24 canlı hizmet veren çağrı merkezi ile acenteler tüm sorunlarında, telefonla da ulaşabiliyor.

Detaylı bilgi ve acente kayıtları için; https://acente.biletdukkani.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bu Makale 01.09.2020 - 09:26:04 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.