savasdas@turizmguncel.com

Kış sezonunda Rusya'dan Antalya'ya haftada 14 charter uçuş yapacak

Kış sezonunda Rusya'dan Antalya'ya haftada 14 charter uçuş yapacak
Rus tur operatörü Biblio Globus'un Türkiye'deki partneri FIT Holidays, şirketin Antalya kış programı ile ilgili açıklama yaptı.

Geçmiş yıllarda Antalya’ya  kesintisiz kış operasyonunu ilk başlatan  Rusya’nın önde gelen büyük tur operatörlerinden Biblio Globus’un partneri FIT Holidays, 2020-21 kış sezonu Antalya planlaması ile ilgili bilgi verdi.

Haftada 14 uçuş yapacak

Antalya yaz operasyonunu Kasım ortasına kadar uzatmayı planlayan Biblio Globus'un, 1 Kasım'dan itibaren tüm kış sezonu süresince Moskova ve St. Petersburg’dan her gün birer uçuşla haftalık toplam 14 charter gerçekleştireceği belirtildi. Biblio Globus'un Antalya kış uçuşları, şirketin stratejik partneri Aeroflot’un bir kolu olan Rossiya Airlines ile gerçekleştirilecek.

''Meyveleri 2021 yaz sezonunda toplanacak''

Biblio Globus'un yaşanan pandemi dönemi süresince de Antalya’ya gerçekleştirdiği kapasite ile en çok müşteri getiren pperatörler içinde genel sıralamanın önde gelen sağlayıcısı durumuna geldiğini belirten Fit Holidays'ten Ethem Okudur, 2020/21 kış sezonunun herhangi bir aksaklığa uğramadan başarılı geçmesi halinde bunun meyvelerinin 2021 yaz döneminde toplanacağını açıkaldı.

 


Bu Makale 01.10.2020 - 10:04:37 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.