savasdas@turizmguncel.com

Antalya üç Ülkenin kadın A Milli Futbol Takımını ağırladı

Antalya üç Ülkenin kadın A Milli Futbol Takımını ağırladı

Türkiye, Rusya ve Kosova kadın A Milli Futbol Takımları resmi maçlarını sıkı Covid-19 önlemleri altında Antalya’da oynadı.

Antalya, aldığı önlemler ve Güvenli Turizm Sertifikası uygulaması ile yaz aylarında yüzbinlerce turist ağırlarken geçtiğimiz gün önemli uluslararası bir organizasyona da ev sahipliği yaptı.

UEFA Avrupa Kadınlar Şampiyonası A Grubu’nda yer alan Türkiye, Rusya ve Kosova Kadın A Milli Futbol Takımları 24.11.2020 - 02.12.2020 tarihleri arasındaki grup resmi maçlarını Antalya’da oynadı. Antalya’nın önemli turizm merkezlerinden Manavgat’taki The Sense De Luxe Hotel’de konaklayan A Milli Futbol Takımları, resmi maçlarını da Rusya Futbol Federasyonu’nun tarafsız saha olarak talep ettiği Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde oynadı.

Kosova A Milli Kadın Takımı 25.11.2020 – 29.11.2020, Rusya Kadın A Milli Takımı 24.11.2020 – 01.12.2020, Türkiye Kadın A Milli Takımı ise 27.11.2020 - 02.12.2020 tarihleri arasında sıkı Covid-19 tedbirleri altında The Sense De Luxe Hotel’de konaklayarak resmi maçlarını oynadı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Emir Hotels Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Emir Demirci “Rusya ve Kosova Kadın A Milli Futbol Takımlarını sıkı Covid-19 önlemleri altında otelimizde ağırladık. 3 takım da hazırlıklarını ve resmi maçlarını yine bünyemizde yer alan Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde gerçekleştirdi. Aldığımız önlemlerle sporculara sağlıklı bir ortamda dinlenme, hazırlık ve maç yapma imkanı sunduğumuz için mutluyuz. Takımlar, konaklama ve maçlar sürecinde hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadılar. Sporcular, güvenli bir ortamda bulundukları için rahat bir hazırlık ve maç süreci geçirdi. Bu organizasyon Covid-19’a rağmen Antalya’nın her türlü organizasyona ev sahipliği yapabileceğini de göstermiştir” dedi.


Bu Makale 02.12.2020 - 20:23:57 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.