savasdas@turizmguncel.com

Anex Tour 2021 yaz programını Almanya'da satışa açtı

Anex Tour 2021 yaz programını Almanya'da satışa açtı
Anex Tour-Almanya, Bucher Reisen ve Öger Tours, 2021 yaz programını satışa açtı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Anex Tour-Almanya ve Thomas Cook'un iflasının ardından bünyesine kattığı Öger Tours ile Bucher Reisen, 2021 yaz programını satışa açtı.

Otel ve uçuşların yüzde 95’i sisteme eklendi

Akdeniz destinasyonlarındaki otellerin ve uçuşların yüzde 95'ini sisteme ekleyen ve Anex-Almanya'da, söz konusu programlar şu anda satışa hazır durumda. Şirket, Türkiye, İspanya, Mısır ve Yunanistan'da bazı yeni otelleri de programına ekledi. Bulgaristan ve Tunus gibi destinasyonları da programlarına alan Anex-Almanya'nın, uzak mesafe destinasyonları da yakında programına dahil edeceği kaydedildi.

Türkiye’deki 504 otel satışa sunuldu

Anex-Almanya'nın programında yer alan Türkiye'deki 504 otelin 419'u Antalya'da, 60'ı Ege ve Bodrum'da, 25'i ise Dalaman'da bulunuyor. Şirket; İzmir, Bodrum, Dalaman, Gazipaşa ve Antalya'ya haftada toplam 560 bağlantılı uçuş imkanı sunacak.

Yunanistan’da 330 otelle çalışacak, haftada 16 uçuş yapacak

Anex Tour-Almanya ve Bucher Reisen'in Yunanistan programında ise 330 otel yer alıyor. Bu otellerden 211'i Girit, 119'u ise Rodos'ta yer alan tesisler. Anex; Condor, Corendon, Eurowings ve Sundair ile Almanya'nın 8 havalimanından Yunanistan'a haftada 16 uçuş yapmayı planlıyor.

Kanarya ve Balear Adaları da programda

Şirketin Balear Adaları-Mallorca programında ise 140 otel bulunuyor. Iberostar Alcudia Park, Prinsotel La Dorada, the Protur Biomar ve Protur Sa Coma Playa, bu otellerden sadece birkaçı.

Anex-Almanya, 2021 yılında ilk defa Kanarya Adaları'nı da programına aldı. Hotel Best Jacaranda, Iberostar Bougainville Playa ve the Be Live Experience La Nina gibi tesisleri kataloğuna alan şirket, Gran Canaria'da 34, Fuerteventura'da ise 33 oteli satışa açtı. Barselona'da bulunan 147 evi de sisteminde satışa açan şirketin, önümüzdeki bir iki hafta içinde İspanya'dan daha fazla oteli portföyüne ekleyeceği ifade edildi.

Mısır ve Dubai’den 218 otel programda

Üç markası aracılığıyla Mısır'da 130 satışa sunan Anex-Almanya, Dubai'de ise 78 oteli ise Anex Tour üzerinden satışa açtı.


Bu Makale 03.12.2020 - 14:13:51 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • SÜLEYMAN BİLGİLİ - 24.12.2020 - 10:04

    Umarım 2021 iyi bir sezon olur,Anex e başarılar.

  • yılbaşında ne olacak - 03.12.2020 - 03:57

    Sayın gazetemiz turizm ile alakalı haberleri sizden alıyoruz. Otellerde Yılbaşı programı olacakmıdır? yasaklı olan 3 4 gun ıcın otellerde kalsak nasıl bır goruntu bızı bekleyecektır? sıkıldık bunaldık aceba oteller uygun olsa da otellere mı gıtsek dıye dusunen cok ınsan var bır destek

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.