savasdas@turizmguncel.com

Aleksey Lipatov NTK Intourist'in sorumlu müdürü oldu

Aleksey Lipatov NTK Intourist'in sorumlu müdürü oldu
Rusya'nın en köklü tur operatörü Intourist'in acente dağıtım ayağı NTK Intourist'in sorumlu müdürü değişti. Daha önce Sergey Tolçin'in yürüttüğü göreve, Aleksey Lipatov getirildi.

TurizmGüncel - Dış Haberler

NTK Intourist'in sorumlu müdürlüğü görevine Aleksey Lipatov getirildi. Bu görevi uzun yıllar yürüten Sergey Tolçin ise, kariyerine otelcilik sektöründe devam edecek.

Rusya seyahat pazarının tanınan isimlerinden Aleksey Lipatov, uzun zamandır Intourist'te görev yapıyor. Intourist'e 2009 yılında katılan Alexey Lipatov, şirketin pazarlama ve reklam departmanında görev aldı.

Aleksey Lipatov ve ekibi, 10 yılı aşkın süre boyunca, şirket için önemli iletişim, reklam ve pazarlama kampanyalarını hayata geçirdi. 1980 doğumlu olan Lipatov aynı zamanda amatör bir sporcu. Lipatov evli ve bir çocuk babası.

NOT: İlk yayınladığımız haberde sehven ''Intourist'in genel müdürlüğüne Aleksey Lipatov getirildi'' ifadesi kullanılmıştı. Tur operatörü Intourist'in genel müdürlüğü görevini Victor Topolkaraev yürütmeye devam ediyor.Bu Makale 20.01.2021 - 09:10:01 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.