''Yeni Thomas Cook'a hoş geldiniz''

''Yeni Thomas Cook'a hoş geldiniz''
Fosun, marka hakkını satın aldığı Thomas Cook'u yeniden faaliyete geçirdi. Şirketin Twitter hesabından yapılan ''Yeni Thomas Cook'a hoş geldiniz'' anonsuyla, satışlara başlandığı duyuruldu.

TurizmGüncel - Dış Haberler

İflas eden Thomas Cook'un marka haklarını satın alan Çinli turizm grubu ve yatırım şirketi Fosun, Thomas Cook'un Twitter hesabından yaptığı açıklamayla faaliyetlerine başladığını duyurdu.

''Yeni Thomas Cook'a hoş geldiniz'' mesajıyla başlayan tweet zincirinde şu ifadelere yer verildi:

‘’Thomas Cook’u yeniden yapılandırdık’’

''Tatilinizi kolayca ve güven yapabilmeniz için Thomas Cook'u yeniden yapılandırdık. Tatillerimizin tamamı seyahat koridoru kurulan ülkelere ve seyahat tavsiyelerinde değişiklik olması durumunda tatil yerinizi veya tarihinizi değiştirme konularında size yardımcı olmaya hazırız.

‘’Geçen yıl yaşananlar trajediydi’’

Thomas Cook'u bugünün tatilcilerin ihtiyaçlarına göre yeniden faaliyete başlatmaktan gurur duyuyoruz. Geçen yıl yaşananlar misafirlerimiz, iş ortaklarımız ve binlerce eski meslektaşımız için trajediydi.

‘’Bizi denemenizi çok isteriz’’

Thomas Cook markasına karşı hala devam eden sevgi, eski meslektaşlarımızın markaya muazzam bağlılığını ve profesyonelliğini gösteriyor: Onlara çok şey borçluyuz ve markayı başka bir çağa taşırken onların desteğini almayı umuyoruz.

Bizi denemenizi çok isteriz. Thomas.com sayfasına göz atın ve kendi fantastik tatilinizi oluşturun. Dahası, bize ihtiyaç duyarsanız, müşteri danışmanlarımız 10.00-22.00 arasında hizmetinizde.Bu Haber 16.09.2020 - 11:31:48 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.