Wyndham’ın lüks markasını Kayseri’ye getiriyor

Wyndham’ın lüks markasını Kayseri’ye getiriyor
Almer Yatırım Turizm, dünyanın önde gelen otel zinciri Wyndham Hotels &Resorts ile zincirin üst segment markası Wyndham Grand için franchise anlaşması imzaladı.


Kayseri’de Wyndham Grand otel açılıyor. Almer Yatırım Turizm, 205 Odası ve 12 toplantı salonu bulunan Wyndham Grand Kayseri Hotel için Wyndham Hotels & Resorts ile el sıkıştı.

Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Başyazıcıoğlu, ‘’Kayseri’ye daha yenilikçi ve dinamik bir marka getirmek lüx ve üstün hizmet anlayışını misafirlerimize sunmak istediğimiz için Wyndham Grand markasını Kayseri’ye getirmeye karar verdik.’’ dedi.

MUDUR

ÜÇÜNCÜ ŞEHİR KAYSERİ OLDU

Otelin Genel Müdürü Emine Bozkurt ise “Kayseri ülkemizin nadide şehirlerinden biri olup konumu, köklü tarihi, güçlü sanayisi, Erciyes kayak turizmi ve Kapadokya bölgesine yakınlığı ile seyahat severler için vazgeçilmez bir destinasyon. Kayseri’ye iş ve tatil amacı ile seyahat eden ve burada konaklama ve toplantılar gerçekleştiren misafirler için daha ayrıcalıklı ve daha kaliteli hizmet sunmak istedik Wyndham Grand markası Wyndham Hotels & Resorts zincirin 20 markası içinde upper-upscale olarak adlandırdığımız en lüks markasıdır. Türkiye’de İstanbul ve İzmir’den sonraki 5. Wyndham Grand oteli Wyndham Grand Kayseri olmuştur.’’ ifadelerini kullandı.

Otelimiz şubat sonunda renovasyona gireceğini ve haziranda büyük ölçüde renovasyonun tamamlanacağını bildiren Bozkurt, ‘’Başta lobi, restoranlar olmak üzere genel alanlar, balo ve toplantı salonları ve odalarda da kısmi renovasyon yapılarak Wyndham Grand markasının üst düzey hizmet kalitesini tüm otelde yansıtmak en büyük amacımız” dedi.Bu Haber 15.02.2019 - 08:42:48 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.