Ukrayna’dan Antalya’ya uçuşlar başladı, işte ilk gelen uçaklar

Ukrayna’dan Antalya’ya uçuşlar başladı, işte ilk gelen uçaklar
1 Temmuz itibariyle uçuşların başladığı Ukrayna’dan, Antalya’ya ilk uçaklar gelmeye başladı.

TurizmGüncel

Ukrayna’dan Antalya’ya uçaklar gelmeye başladı. Azur Air, SkyUp, Ukrayna Uluslararası Hava Yolları’nın uçakları peş peşe Antalya’ya inmeye başladı.

Azur’un uçağını Anex ve Pegas doldurdu

SkyUp Hava Yolları, kendi bünyesindeki tur operatörü JoinUp’ın yolcularını Antalya’ya getirdi. Azur Air Ukraine’ın Antalya uçağını ise tur operatörleri Anex Tour ile Pegas Touristik doldurdu. Coral ise yolcularını Ukrayna Uluslararası Hava Yolları ile Antalya’ya getiriyor.

''Gerçek talebi görmek için 15 Temmuz’u beklemek gerekiyor''

AYT Havcılık Pazarlama Müdürü Egemen Ateş, Ukrayna’dan Antalya Havalimanı’na ilk uçuşu 28 Haziran’da Wind Rose Hava Yolları’nın yaptığını, 1 Temmuz sabahında da SkyUp ve Azur Air Ukraine’ın havalimanına iniş yaptığını belirtti. Aynı saatlerde havalimanın gelmesi beklenen Ukrainen International Airlines’ın ise teknik bir sorun nedeniyle öğleden sonra alana ineceğini kaydeden Egemen Ateş, Belarus’tan da bugün itibariyle ilk uçuşun gerçekleştiğini ve Belavia’nın alana inş yaptığını belirtti. Ateş, ilk uçuşların yolcu dolulukları açısından sağlıklı fikir vermeyeceğini, gerçek talebin 15 Temmuz’a kadar netleşeceğini ifade etti.

belaviaBu Haber 01.07.2020 - 11:35:28 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.