TZX Transfer’den emniyet kemeri takan yolculara ekstra indirim

TZX Transfer’den emniyet kemeri takan yolculara ekstra indirim

TZX Transfer, seyahat süresince emniyet kemerini takılı tutma sözü veren yolculara ekstra yüzde 15 indirim uygulayacak.


TZX Transfer, yolculuk süresince emniyet kemerini takılı tutarak seyahat güvenliğine katkı sağlayan tüm yolculara ekstra yüzde 15 indirim uygulayacağını duyurdu.

Trabzon Havalimanı’ndan tüm Orta Karadeniz ve Doğu Karadeniz bölgesine; Dalaman Havalimanı bağlantılı olarak da Fethiye, Kaş, Kalkan, Marmaris, Bozburun, Datça ve Göcek gibi turizm merkezlerine hizmet veren TZX Transfer, başlattığı kampanyanın hizmet verdiği tüm destinasyonlarda geçerli olacağını açıkladı.

Kampanya ile seyahat güvenliği alanındaki farkındalığı artırmayı amaçladıklarını söyleyen TZX Travel Genel Müdür Vekili Anıl Bayraktar, “Trafik kurallarına uyarak, emniyet kemeri kullanan misafirlerimizin, TZX Transfer’in kendilerine sunduğu güvenli yolculuğa katkı sağladıkları varsayımıyla özel bir indirim kampanyası başlattık. Bu kampanyayla, bir yandan uyulması gereken trafik kurallarını misafirlerimize hatırlatırken, diğer yandan da güvenlik standartlarının şirketimiz için taşıdığı öneme vurgu yapıyoruz” dedi.

 “2024’te iki bölgeyi daha TZX kalitesiyle tanıştıracağız”

Turizm taşımacılığını yeniliklerle buluşturmaya devam edeceklerini belirten Anıl Bayraktar, 2024 yılında iki önemli turizm destinasyonunu daha TZX kalitesiyle buluşturacaklarını belirterek şunları söyledi: “Transfer hizmeti her ne kadar seyahat deneyiminin küçük bir parçası gibi görülse de tüm sürecin kalitesini artıran güçlü bir unsurdur. TZX Transfer olarak, standartlarımızı benimseyecek kurumlarla iş birlikleri geliştirerek büyümeye devam etmeyi planlıyoruz. 2024 yılında en az iki bölgeyi daha TZX Transfer hizmet kalitesi ile buluşturmak için çalışmalara devam ediyoruz. Hedefimiz, hizmetlerimizi  yaygınlaştırmak ve seyahat dünyasını yenilikçi transfer hizmeti ile tanıştırmak.”Bu Haber 11.11.2023 - 13:17:01 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.