''Artık müşterilerimiz için İspanya tatili planlayabiliriz''

''Artık müşterilerimiz için İspanya tatili planlayabiliriz''
TUI CEO'su Fritz Joussen, İspanya'nın temmuz ayında turistleri kabul etmeye başlama kararıyla ilgili açıklama yaptı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

TUI CEO'su Fritz Joussen, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez 'in ''1 Temmuz'dan itibaren yabancı turistleri ülkeye kabul etmeye başlayacağız'' açıklamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Artık müşterilerimiz için İspanya tatili planlayabiliriz

İspanya'nın temmuz ayında turistleri, güvenli bir şekilde, kabul etmeye başlama kararının turizm için iyi bir sinyal olduğunu belirten TUI CEO'su Fritz Joussen, bu kararın tatil sezonunun başlamasına netlik kazandırdığını ifade etti. Joussen, ''Artık müşterilerimiz için Kanarya Adaları, İspanya ana karası ve Mayorka tatili planlayabiliriz.'' ifadelerini kullandı.

‘’Mümkün olduğunca gerektiği kadar önlem

Joussen açıklamasının devamında şunları söyledi:

''Milyonlarsa tatilci, artık İspanya'da yaz tatilinin mümkün olduğundan emin. Bu, sadece tatile gitmek isteyen milyonlaca aile için değil, TUI ve acenteler için de iyi haber. Yunanistan, Kıbrıs, Bulgaristan ve Hırvatistan'ın ardından, İspanya tatilleri için de netlik sağlandı. Hem çalışanlarımız hem de misafirlerimiz için güveli tatil sağlama konusunda haftalardır yoğun bir şekilde hazırlanıyoruz, otel personeline eğitimler veriyoruz. Korona döneminde tatilleri, mümkün olduğunca ve gerektiği kadar önlem alarak normal şekilde organize etmeye çalışıyoruz.''Bu Haber 26.05.2020 - 10:14:08 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Taner Aktekin - 27.05.2020 - 05:43

    THY hala Barcelona futbok takimina reklam vermeye devam.ediyoe mu? Yillik ne kadar para veriyorlar bu Isoanyol takima ??

  • Vedat riza - 27.05.2020 - 05:42

    Bu tui denen acentaya Türkiye'deki hiçbir teşvikten yararlandirmamak devletin görevidir.otellerin görevide peşin çalışmak bu tui denen bir numaralı Türkiye düşmanı acentayla peşin çalışmalı pesin ve tepe fiyat..tuinin işine gelirse..koskoca 3 ay boyunca Türkiye yi agzina dâhi almadi bu adam.en fazla parayı bizim ülkemizden kazanır ama Türkiye yi agzina almaz..tek derdi bu virüs sürecinde kendi hastasına dahi bakmaktan aciz olan ispanya..defolsun gitsin İspanya ya zaten bi sene sonra ispanyollar istemiyoruz biz Alman turist diye bağırmaya başlarlar.tui fişleyin bundan onceki krizde de bizim karsimizdaydi bu ahlaksizlar

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.