Titanic Mardan Palace'da kapasitenin % 65’i Rusya'ya

Titanic Mardan Palace'da kapasitenin % 65’i Rusya'ya

İşletmesi Titanic Grubu'na geçen Mardan Palace'la ilgili Rus acentelerin kafasında iki soru var? Otelde ne değişti, fiyatlar nasıl olacak?


TurizmGüncel - Dış Haberler

Mardan Palace, sorulara yanıt vermek için Coral Travel ile birlikte Rus acentelere bir sunum gerçekleştirdi.

''ŞİMDİ FİYATI DÜŞÜRÜRSEK...''

Yapılan sunumda acentelere açıklama yapan Titanic Mardan Palace Hotel satış direktör yardımcısı Ekaterina Romanova, premium lüks segmentteki otel için muadillerinin altında fiyat vermeyi düşünmediklerini söyledi. Romanova, ''Titanic Mardan Palace olarak şunun farkındayız; iki yıllık bir aranın ardından bu fiyatlarla ilk sezonda oteli yüzde 100 dolduramayacağımı biliyouz. Ancak şimdi otel fiyatında büyük indirim yaparsak rezervasyonlar, fiyatlardan dolayı gelecek yıl otele gelemeyecek insanlara gidecek. Bu nedenle biz, başlangıçta olduğu gibi VIP turiste odaklanmak istiyoruz.'' dedi.

KAPASİTENİN YÜZDE 65'İ RUSYA'YA

Titanic Mardan Palace'ın yenilenmesi için 20 milyon euro harcandığını kaydeden Ekaterina Romanova, otelin şu anda misafirlerini ağırlamaya hazır olduğunu ve tesisteki kapasitenin yüzde 65'inin Rusya pazarına ayrıldığını kaydetti.Bu Haber 25.04.2019 - 12:23:04 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.