Aygün Şirketler Grubunun yeni yatırımı Cullinan Belek ne zaman açılacak?

Aygün Şirketler Grubunun yeni yatırımı Cullinan Belek ne zaman açılacak?

Aygün Şirketler Grubunun Belek’te yaptığı CULLINAN Belek isimli otel ve golf tesisinin ne zaman açılacağı belli oldu.


Üç tanesi Almanya’da, 10’u Türkiye’de olmak üzere toplam 13 otelle turizm sektöründe faaliyet gösteren Aygün Şirketler Grubunun Antalya-Belek’te açacağı yeni tesis için hazırlıklara devam ediyor. CULLINAN Belek isimli tesis, konaklama ve golf turizminde yeni bir “üst lüks yaşam tarzı” markası olarak hizmete girecek.

Ayrıca CULLINAN Belek ile 2 bin kişi istihdam edilecek.

Haziran ayında hizmete açılacak CULLINAN Belek yöneticileri “Yöneciler için İşveren Markası ve Hizmet Konsepti Lansmanı” buluşmasında bir araya geld.

Marka ve genel hizmet konseptinden insan kaynaklarına tüm stratejilerin ele alındığı toplantıda sektör analizi ve misafir beklentileri de değerlendirildi.Bu Haber 24.01.2022 - 16:49:45 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Bos muhappet

    Serpil can 26.01.2022 - 11:21

    Kendin pişir kendi ye misali su masa etrafındaki 15 20 kişiden bir ikisi hariç turizm otelcilikle alakası yok ahbab çavuş ilişkisi liyakat yok torpilli çoğunda yabancı dil bile yok ????

  • Golf oteli yerine avm açardım....

    No name 2 25.01.2022 - 09:15

    BEN olsam avm açardım yaz kış 50 dükkan olsa mağazalar kira geliri 12 ay ACAIP PARA yapardı golften ne kazancan bu pandemide turizm PAMUK ipliğine bağlı zaten riskli yatırım bence yinede basarlrilar...

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.