SunExpress Barselona ve Venedik’ten İzmir uçuşlarına başladı

SunExpress Barselona ve Venedik’ten İzmir uçuşlarına başladı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, SunExpress’in Barselona ve Venedik’ten gerçekleştirdiği uçuşları törenle karşıladı.


İzmir Adnan Menderes Havalimanı, SunExpress’in Barselona ve Venedik’ten gerçekleştirdiği uçuşları karşıladı. Dün (4 Haziran) gerçekleşen uçuşlarla Barselona’dan 153, Venedik'ten 54 yolcu İzmir'e geldi. Yolcular terminalde çiçeklerle karşılandı.

SunExpress 24 Eylül’e kadar her pazar İzmir-Barselona arasında karşılıklı uçacak. İzmir-Venedik direkt uçuşları da  27 Eylül’e kadar çarşamba ve pazar günleri olmak üzere  haftada iki gün devam edecek.

TAV Ege Genel Müdürü Erkan Balcı “Barselona ve Venedik'ten İzmir'e beş yıl aradan sonra gerçekleşen ilk direkt uçuşları karşılamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. İzmir'e direkt uçulabilen destinasyonların sayısını artırmak ve şehrimizi tanıtmak için paydaşlarımızla birlikte tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şu an havalimanımızdan dış hatlarda 32 havayolu 33 ülkede 58 destinasyona, iç hatlarda ise dört havayolu 20 destinasyona uçuş düzenleniyor. Yaz sezonunda dünyanın dört bir yanından misafirlerimizi karşılamak için hazırız" dedi.Bu Haber 05.06.2023 - 16:48:11 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.