St. Regis İstanbul'un yeni genel müdürü Alper Can Bulçum oldu

St. Regis İstanbul'un yeni genel müdürü Alper Can Bulçum oldu
Marriott Hotels & Resorts ve Demsa Group projesi olan St. Regis İstanbul’un genel müdürlük görevine Alper Can Bulçum getirildi.Sektörde yaklaşık 30 yıllık bir deneyime sahip olan Alper Can Bulçum, 1970 yılında doğdu. Lisede ‘otel yöneticiliği’ eğitimi alan Bulcum, 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Otel Yöneticiliği Bölümü'nden mezun oldu.

Geçmişinde satış ve pazarlama direktörüğü, gelirler müdürlüğü ve odalar bölümü direktörlüğü pozisyonlarında Park Hyatt Baku, The Ritz-Carlton Istanbul, The Ritz Carlton Bahrain, The Regent Almaty otellerinde görev yapmış olan Alper Can Bulçum, 2005 yılında InterContinental Almaty’de ilk genel müdürlük görevini üstlendi. Daha sonra The Marmara Istanbul, Burjuman Rotana Dubai, Wyndham Grand Istanbul Kalamış otellerinde genel müdürlük yaptı.

En son Wyndham Hotel Gruba bağlı Ramada Plaza Jumeirah Beach ve Ramada Sharjah’ta Grup Genel Müdürü olarak görev yapan Bulçum, 2014 yılında Wyndham Grubunun EMEA bölgesinde 'Yılın En İyi Genel Müdürü' ödülünü kazandı.


Bu Haber 20.07.2017 - 14:35:27 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.