Sır cinayette yeni gelişme: Otelci eşinden önce öldürülmüş

Sır cinayette yeni gelişme: Otelci eşinden önce öldürülmüş
Otelci Nuri Yıldız ile eşi Esra Yıldız’ın öldürüldüğü cinayette yeni bulgular ortaya çıktı.

Otel sahibi Nuri Yıldız’ın aracında eşi Esra Yıldız’ın ise evde öldürülmesiyle ilgili olayda, iki yeni bulgu ortaya çıktı.

Adli Tıp’ın raporunda, Nuri Yıldız’ın Esra Yıldız’dan önce öldürüldüğü belirtildi. Bu gelişme, Esra Yıldız’ın Nuri Yıldız tarafından öldürülmüş olabileceğine dair şüpheyi ortadan kaldırdı.

Öte yandan, polisin çilingir yardımıyla girdiği Avcılar’daki evde boğazı kesilmiş halde, kanlar içinde bulunan Esra Yıldız’ın da cinayete kurban gittiği anlaşılmıştı. Esra Yıldız’ın komşuları, evde bağırtı sesleri geldiğini, sonrasında ise biri kapüşonlu, biri şapkalı iki kişinin kaçtığını bildirdi. Yapılan incelemede, kapının kilitli olmadığı ve zorlanmadığı tespit edilmişti.

10 Ekim’de TEM oto yolu Esenyurt-Haramidere’de yanan 34 KA 976 plakalı aracın Nuri Yıldız’a ait olduğu tespit edilmişti. Yapılan incelemede, aracın şoför kapı camı ile yolcu ön camının kırıldığı ve otomobilde kan izleri olduğu belirlenmişti.

Nuri Yıldız’ın cesedi, 14 Ekim gecesi başından tek kurşunla vurulmuş halde Beylikdüzü’ndeki boş bir arazide bulunmuştu.Bu Haber 20.10.2021 - 10:22:58 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.