Ralph Schiller'den 2021 açıklaması: Yakında düğüm çözülecek

Ralph Schiller'den 2021 açıklaması: Yakında düğüm çözülecek

Almanya'nın üçüncü büyük tur operatörü FTI'ın CEO'su Ralph Schiller 2021 sezonuna ilişkin iddialı açıklamalar yaptı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Alman seyahat şirketi FTI Group'un CEO'su Ralph Schiller, turizmin yeniden açılmasının ardından İspanya, Yunanistan, Türkiye gibi Akdeniz çanağının büyük destinasyonlarından kazanç elde etmeyi planladıklarını açıkladı. Bu amaçla 2021 için iddialı bir plan hazırladıklarını kaydeden Ralph Schiller, şu anda talebin düşük olmasına rağmen, aşıların yaygın hale gelmesiyle birlikte Paskalya'dan sonra rezervasyonların toparlanmasını beklediğini ifade etti.

Türkiye’yi örnek gösterdi

''Aşılamadaki ilerleme misafirlerimizin 2021 yaz sezonunda güvenli bir tatil seçeneğine sahip olmalarına ilişkin umut veriyor.'' diyen Ralph Schiller,  Türkiye'yi örnek göstererek, Geçen yıl Türkiye'de uygulanan testlerin (çıkışta uygulanan testler) daha fazla rahatlama sağladığına dikkat çekti.

Otel portföyünü genişletti

2021 sezonu için otel portföyünü genişleten ve 120 ülkede tatil sunan FTI; Yunanistan, Bulgaristan, Mayorka ve Tunus'tan yeni otelleri kataloguna ekledi. Mısır, Kanarya Adaları, Balear Adaları ve Dubai gibi destinasyonlara dönük kısıtlamaların ilkbahar, en geç yaz aylarında kalkmasını bekleyen FTI; Maldivler, Mauritius, La Réunion ve Seyşeller gibi Hint Okyanusu destinasyonlarını güvenli destinasyonlar olarak tanımladı.

Koronavirüsle ilgili düşüğümün yakında çözüleceğini ve 2021'in başarılı bir olacağını iddia eden Ralph Schiller, şu anda yapılan rezervasyonların büyük çoğunluğunun yaz sezonu ve sonbahar için yapıldığını açıkladı.

Uçacağı hava yolu şirketleri

FTI'ın 2021 sezonunda Aegean Airlines, Condor, Corendon, Lufthansa ve Sun Express  ile işbirliği içinde geniş bir uçuş programı sunacağını kaydeden Schiller, aynı zamanda Holiday Europe (Onur Air'in Bulgaristan'da kurduğu şirket TG) kapsamlı ful charter programı yürüteceklerini ifade etti.

Haftada ayrıca 53 özel uçuş yapacak

FTI Ticaret Müdürü Richard Brodrecht ise, yaz sezonunda Düsseldorf, Frankfurt, Leipzig/Halle ve Munich'ten Rodos, Kos, Korfu, Hurghada, Marsa Alam, Sarm El Şeyh, Mayorka, Lamezia Terme, Fuerteventura ve Agadir'e haftada 53 özel uçuş yapacaklarını söyledi.Bu Haber 04.02.2021 - 13:59:20 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.