Prontotour erken rezervasyon dönemini başlattı

Prontotour erken rezervasyon dönemini başlattı

Yurt dışı turlarda erken rezervasyon dönemini başlatan Prontotour, seyahatseverlere 15 Kasım’a kadar yüzde 25’e varan indirimlerden yararlanma fırsatı sunuyor.


Prontotour, 2019 yılında yurt dışında uygun fiyata tatil yapmak isteyen seyahatseverler için yüzde 25’e varan indirimler başlattı. Farklı kültürler ve coğrafyalar keşfetmek isteyenler, 15 Kasım’a kadar 87’den fazla ülkeye indirimli seyahat etme şansını yakalayabilecekler.

Yakın zamanda yaz dönemi yurtiçi otel tatili için de erken rezervasyon kampanyası başlatacaklarını belirten Prontotour Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Gürkan Erol, “Her zaman erken satın alan misafirlerimiz seyahatlerini daha avantajlı hale getiriyor. Bahar ve yaz tatilini yurt dışında geçirmek isteyen gezginler için başlattığımız %25’e varan indirimlerde son haftaya girdik. Uygun paket tur fiyatlarımızın üzerine erken rezervasyon indirimleri de eklendiğinde önemli bir fırsatın doğduğunu söyleyebiliriz. Dövizdeki düşüşle birlikte talebin arttığını da gözlemliyoruz” dedi.
Bu Haber 09.11.2018 - 19:05:33 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.