Onur Air müdüründen AtlasGlobal sonrası manidar açıklama

Onur Air müdüründen AtlasGlobal sonrası manidar açıklama

Onur Air Genel Müdürü Teman Tosun, AtlasGlobal'in uçuşlarını durdurmasının ardından 'İstanbul Havalimanı ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.


AtlasGlobal'in mali kriz nedeniyle uçuşlarını durdurması ve yaptığı açıklamada İstanbul Havalimanı'ndaki yüksek maliyetlere dikkat çekmesi sonrası, Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun'dan manidar bir açıklama geldi.Teoman Tosun, “Dünya’nın buluşma noktası” sloganıyla anılan İstanbul Havalimanı’nın sadece Türkiye'nin değil dünyanın da en önemli projelerinden biri olduğunu söyledi.

Tosun açıklamasında, “Ekonomik anlamda bir kaldıraç etkisi yaratan İstanbul Havalimanı’nın dünyanın en büyük ilk 10 ekonomisi arasında yer alma hedefi doğrultusunda ülkemize müthiş bir katkı sunduğuna inanıyorum. İstanbul Havalimanı şüphesiz ülkemize olduğu kadar şirketimize de ivme kazandırmıştır. 90 Milyon kapasiteli havalimanımızın tüm fazlarla birlikte 200 milyon yolcu/yıl kapasiteye ulaşacak olması, kendini rakamlarla anlatan bir gerçekliktir” ifadelerini kullandı.Bu Haber 30.11.2019 - 11:26:23 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
 • Yağmur - 06.12.2019 - 08:37

  Teoman Bey o kadar güzel havalimanı ise siz neden uçuşlarınızı antalya base li veya mısır gibi ülkelere kaydırdınız ? Haftanın 3 günü 3 uçuş yaparken diğer 4 günü 5 maksimum uçuş yapıyorsunuz ATATÜRK deyken bunun 4 katıydınız.(18 20 Arası) Kusura bakmayında uçularınızı yurt dışını kaydırmasaydınız sizde yoktunuz İSTANBUL havalimanı herkezin başına bela yazık günah çıkartılanlarının allah yardımcısı olsun. Arkadaşın dedeği gibi boş yapmış bulutların üstünde geziyor.

 • yasemin sağlam - 03.12.2019 - 03:18

  Teoman Beycim bulutların üzerinde gezmeyi seviyorsun. Yaranacaksın diye, nalına mıhına maşallah.. genel md maaşı da guzel sonuçta sen de haklısın,her ay yatsın tıkır tıkır. Şimdi biraz gerçekleri konuşalım; Teoman Tosun'un lakabı malum, her yonettiği havayolu batmış maalesef. Bkz. Best Air, Fly Air. Onur Air de pek tabi Atlasglobal gibi olabilirdi lakin Onur Air'in ayakta olması bence senin dahiyane yönetimin ve engin vizyonun değil. Cankut Bagana'nın olağanüstü özverisidir. İnşallah Onur Air gibi köklü bir firmanın başına da daha iyi bir yönetici gelir.

 • P.ersoylu - 30.11.2019 - 10:28

  BatInca anlarsIn

 • AHMET ARICI - 30.11.2019 - 08:47

  Bunun neresi manidar, adam doğru söylüyor

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.