Neckermann ile Akay Travel Alman influencerları Antalya’da ağırladı

Neckermann ile Akay Travel Alman influencerları Antalya’da ağırladı

Neckermann Travel, Akay Travel ile birlikte Almanya ve Avusturya’nın önde gelen influencer, blogger ve acentecilerini Antalya’da bir araya getirdi.


Kısa bir aranın ardından sektöre geri dönüş yapan Neckermann Travel, 2023 sezonu erken rezervasyon satışlarında fark yaratacak sayılara ulaştı.

Neckermann’ın yeni nesil yüzünü tanıtmak için planlanan çeşitli satış pazarlama stratejileri doğrultusunda, Akay Travel ile birlikte düzenlediği Regnum Carya ev sahipliğindeki organizasyon ile Almanya ve Avusturya’nın önde gelen influencer, blogger ve acentecilerini bir araya getirdi.

Akay Travel Genel Müdürü Deniz Yolaç,  Antalya’nın marka değerini yükseltmek amacıyla hazırladıkları bu programın satışlara olumlu yansıdığını belirtti. Otelcilerin de desteği ile satışların benzer ivme ile yol alacağını belirten Yolaç, “Bu marka doğru ürün, doğru yönetim ve doğru lokal partner ile kısa zamanda Almanya liginde layık olduğu yeri alacaktır.” İfadelerini kullandı.Bu Haber 06.04.2023 - 12:42:03 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.