Neckermann Almanya’da büyük bir geri dönüşe hazırlanıyor

Neckermann Almanya’da büyük bir geri dönüşe hazırlanıyor

ANEX Grubunun Almanya’daki tur operatörlerinden Neckermann Travel, popüler kısa ve uzak mesafe destinasyonlara dönük programını genişleterek Almanya pazarında büyük bir geri dönüşe imza atmayı planlıyor.


Turizm Güncel – Dış Haberler

Thomas Cook’un iflasının ardından ANEX Grubu tarafından satın alınan Neckermann Travel, bu yılın bahar döneminde yeniden faaliyete başladı. Resmi rakamlar açıklanmasa da, şirketin şimdiden önemli bir rezervasyon sayısına ulaştığı belirtiliyor.

Her şey dahil paketler

Alman iş ve turizm dergisi fvw’de yer alan habere göre Neckermann markası, 2023 yazı için hazırlanan geniş çaplı ürün portföyüyle, başta aileler olmak üzere, Almanya turizm sektöründeki iyileşmeden nasibini almayı umuyor. Daha da önemlisi, tur operatörünün önümüzdeki yaz için uçuş dahil paket tatillerinin yaklaşık yarısı her şey dahil paketle rezerve edilebilecek.

Carsten Burgmann ''Her şey dahil teklifimiz pek çok destinasyonu kapsıyor. Aileler için finansal planlamanın ve fiyat kesinliğinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için bu uğurda bu teklifimizin kapsam alanını genişlettik.'' açıklamasında bulundu.

İspanya’da 700 oteli satacak

Neckermann, 270'i Balear Adaları'nda olmak üzere, programını 700'den fazla otele taşıyarak İspanya'da tekrardan önemli bir tur operatörü konumuna gelmeyi hedefliyor. Şirket ayrıca Almanya'da 18, Avusturya'da 4, İsviçre'de 2 havaalanıyla da anlaşmış durumda.

Tur operatörü ayrıca müşterilerine, İspanya anakarasında 260, Kanarya Adaları'nda 180 otel imkanı sunuyor. Eurowings ve Condor ise tur şirketinin İspanya'ya olan uçuşlarındaki en önemli partnerleri durumunda.

330 Yunan oteli portföyünde

Şirket Yunanistan'da ise Crete'de 120, Rodas'da 150, Kos'ta 120 ve Corfu'da 60 otel imkanıyla ülkede iyi bir imaja sahip. Otel portföyü ayrıca Karpathos, Kefalonia, Skiathos, Samos, Lesbos ve Yunanistan anakarası ile genişletilecek. Condor, Eurowings, Aegon Airlines ve Sundair; Almanya ve komşu ülkelerdeki havalimanları ile destinasyonlar arasındaki uçuşlar için anlaşma yapılan partner hava yolu şirketleri.

Türkiye’den 220 oteli programına aldı

Neckermann Travel’ın Türkiye programında HolidayCheck’te yüksek misafir memnuniyetine sahip 220 4 ve 5 yıldızlı otel bulunurken, Portekiz-Algarve'deki otel sayısı iki kat arttırılarak 100'e çıkarıldı. Maderia için 70 otel imkanı bulunuyor. Ayrıca Lizbon ve Porto'ya dönük paket turlar da şirketin programında.

Bulgaristan programında 140, Kıbrıs'ta ise 60 otel şirketin programında. Öte Mısır programında 150 Tunus programında 100 tesis mevcut.

Uzak mesafe destinasyonlara yenileri eklenecek

Şu anda Tayland, Maldivler, Birleşik Arap Emirlikleri ve ABD'nin bulunduğu markanın yaz mevsimi uzun mesafe seyahat programına başka tatil destinasyonları da eklenecek.Bu Haber 10.12.2022 - 06:54:24 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.