Melih Yetiş, Bentour’da

Melih Yetiş, Bentour’da

Melih Yetiş, Bentour Reisen’de kontrat, gelir yönetimi ve rezervasyon departmanlarından sorumlu genel müdür olarak göreve başlıyor.


Bentour Reisen’in yeni kontrat, gelir yönetimi ve rezervasyon departmanlarından sorumlu genel müdürü Melih Yetiş oldu.

5 Haziran’da göreve başlayacak Melih Yetiş, Bentour Reisen'in ürün portföyünün yanı sıra kontrat, gelir yönetimi ve rezervasyon departmanlarının da sorumluluğunu da üstleniyor.

Yetiş, tur operatörlüğü sektöründe 40 yılı aşkın bir deneyime sahip. Bunun 17 yılını TUI bünyesinde geçiren Yetiş, 2015 yılına kadar ürün, kontrat ve iş geliştirme ticari koordinatörlüğü görevini yürüttü. Melih Yetiş son olarak İstanbul'da Touristalia Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

Bentour Reisen Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, "Melih Yetiş ile turizm alanındaki en deneyimli yöneticilerden birini bünyemize katmış olduk. Sürekli değişen pazar gereksinimleri ortamında kurumsal büyüme amacıyla Product kısmını daha da şekillendirme ve süreçlerimizi optimize etme konusunda kendisinin uzmanlığına güveniyoruz." ifadelerini kullandı.Bu Haber 03.06.2023 - 08:48:49 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Başarılar Dilerim

    Haluk Süngü 03.06.2023 - 02:31

    Yeni görevinizda başarılar dilerim...

  • Tebrik ederim

    Murat Gencer 03.06.2023 - 10:26

    İyi bir işbirliği olacağına inanıyorum. Bentour ve Melih Bey bunu hallediyor

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.