Marmaris'te İngiliz turistlerle otel çalışanları birbirine girdi

Marmaris'te İngiliz turistlerle otel çalışanları birbirine girdi
Muğla'nın Marmaris ilçesindeki otelde İngiliz turistlerle otel çalışanları birbirine girdi. Kavgada tekme, yumruk ve sandalyeler havada uçuştu.

Marmaris'te bulunan Mirage Otelde konaklayan İngiliz turistlerle otelin personeli arasında büyük bir kavga yaşandığı ortaya çıkıt. Otelde konaklayan başka bir misafir tarafından videoya alınan kavgada, tekme, yumruk ve sandalyelerin havada uçuştuğu görülüyor.

İngiliz Daily Mail'de yer alan haberde, 31 Temmuz'daki kavganın bir garsonla İngiliz tatilcinin akrabası arasında yaşanan tartışma nedeniyle başladığı ve kavgayı İngiliz turistin başlattığı ileri sürüldü. 

Kavgada 10 kişiden oluşan otel çalışanlarının İngiliz turiste saldırdığı, tekme ve yumruk vurduğu ve sandalye fırlattığı kaydedildi. Bu sırada araya giren turistlerin de kavgadan nasibini aldığı görülüyor.

Olaya ilişkin yorumlarda, otel yönetiminin böyle bir olaya nasıl sessiz kaldığı sorgulanırken, Daily Mail’in TUI ile iletişime geçerek olaya ilişkin bilgi aldığı kaydedildi.Bu Haber 19.08.2023 - 12:37:40 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.