Aynı anda iki otelin genel müdürlüğüne yapacak

Aynı anda iki otelin genel müdürlüğüne yapacak

İstanbul-Karaköy’de merkezinde hizmete açılacak JW Marriott Istanbul Bosphorus ve yine Marriott International zincirinin bir parçası olan Beyoğlu’ndaki Sheraton Istanbul City Center’ın genel müdürlük görevine, Sinan Köseoğlu getirildi.


Sinan Köseoğlu, Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da toplam 27 oteli ile hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi’nin yeni otelleri JW Marriott Istanbul Bosphorus ve Sheraton Istanbul City Center’ın genel müdürü oldu.

Turizm sektöründeki çalışma hayatına 1989 yılında Ankara Hilton Oteli’nde başlayan Sinan Köseoğlu, Moskova Marriott Grand Hotel’de operasyon direktörü olarak çalıştı. Bahreyn, Vietnam, Tayland, Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer alan Sofitel Hotel zincirinde yiyecek içecek bölümünün yönetim kadrosunda yer alan Köseoğlu, 2014 yılında Moskova Marriott Grand Hotel’e genel müdür olarak atandı.

2016 yılında Moskova Royal Aurora Hotel’de Genel Müdür olarak görevine başlayan Köseoğlu, 2017 yılında Türkiye’ye dönerek Sheraton Ankara Hotel & Convention Center ve Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara’nın genel müdürü oldu.

Hacettepe Üniversitesi Otel İşletmeciliği Bölümü’nü ve Cornell Üniversitesi Otelcilik Yönetim Programını tamamlayan Sinan Köseoğlu, Anadili Türkçe dışında çok iyi derecede İngilizce, Almanca ve Rusça biliyor.Bu Haber 03.10.2019 - 11:57:35 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Mahmut Sait Özdemir - 02.12.2020 - 11:26

    Ben Sheraton ataşehirde kaldım bildiğin kazıkladılar ben böyle birşey görmedim bana ulaşmazlarsa bütün haber kanallarına vericem videoyu

  • Aysun - 06.11.2019 - 04:23

    Aynı anda 2 Otelin Genel Müdürlüğünü yapıyorsa demek ki, işsiz dolaşan bir genel müdürün hakkını yiyor. Yapması gereken aç gözlü patrona karşı gelmek - hak ve doğrusu budur.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.