İngiliz tur operatörü Dalaman'da önceliği hangi otellere verecek?

İngiliz tur operatörü Dalaman'da önceliği hangi otellere verecek?

İngiliz hava yolu şirketi ve tur operatörü Jet2'nun CEO'su Steve Heapy, Marmaris'te turizmcilerle buluştu. Thomas Cook'tan doğan boşluğu Jet2'nun dolduracağını söyleyen Heapy'nin, yeni otellerden ziyade halihazırda çok çalıştıkları otellerdeki kapasiteyi artıracaklarını söylemesi dikkat çekti


Dalaman bölgesindeki otelcilere bir sunum yapan Jet2'cu CEO'su Steve Heapy, Jet2.com ve Jet2 Holidays'in Türkiye planlamaları ile ilgili katılımcılara bilgi verdi.

‘’jet2 Holidays İngiltere’nin en büyük tur operatörü durumuna geldi’’

Thomas Cook'un iflası sonrası yaptıkları yeni koltuk planlamalarını otelcilerle paylaşan Heapy, Jet2 Holidays'in İngiltere'nin en büyük tur operatörü durumuna geldiğini ve iyi günde de kötü günde de Türkiye operasyonlarını sürdürdüğünü ifade etti.

‘’Önceliği çalıştığımız otellere vereceğiz’’

Thomas Cook'tan boşalan hacmi yeni otellerden ziyade çalıştıkları otellerde kapasite arttırarak dolduracaklarını belirten Heapy, ortak iş yaptıkları otellere öncelik vereceklerini söyledi.

‘’Tük hükümeti konuyu iyi anladı’’

Kültür Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'la görüştüğünü kaydeden Heapy, 'Turizm Bakanı Ersoy mevcut durumu nasıl düzeltebiliriz diye bizlerle görüştü. Türk hükümeti bu konuyu çok iyi anladı. Sorunun çözümü için de her türlü iş birliğinin içinde. Bu konuda biz de kolaylık gördük." diye konuştu..Bu Haber 15.10.2019 - 09:15:27 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.