İşte Rusların bu yaz tatile gidebileceği ülkeler

İşte Rusların bu yaz tatile gidebileceği ülkeler

Rus turistlerin bu yıl tatile gidebileceği ülkelerin listesi yayınlandı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Ambargolar nedeniyle Rus turistlerin tatile gidebileceği ülke sayısı hayli azalsa da, yine de tatile gidebilecekleri çok sayıda seçenek mevcut.

Rus Tur Operatörleri Birliği’nin sitesinde yer alan listeye göre, Rus turistler bu yıl direkt uçuşlarla 20 ülkeye tatile gidebilecek. Bu ülkelerden 10’u deniz-kum-güneş; 10’u da deniz-kum-güneş harici destinasyonlar.

Buna göre Rus turistler Türkiye, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Maldivler, Sri Lanka, Bahreyn, İsrail, Abhazya, Kazakistan, Sırbistan, İran, Hindistan, Venezuela, Belarus, Özbekistan, Ermenistan, Azerbaycan, Kırgızistan ve Tacikistan olarak açıklandı.

En geniş uçuş ağı Türkiye'ye

Paylaşılan tabloda başkent Moskova ve bölgelerden THY, Pegasus, Corendon, AZUR Air, Red Wings, Aeroflot ve Azimut’un Antalya, Bodrum, Dalaman ve İstanbul’a uçacağı kaydedildi.

Mısır uçuşlarını ise Egpyt Air, Red Wings, Ifly; Maldivler uçuşlarını Aeroflot; BAE uçuşlarını Gulf Air; İsrail uçuşlarını da yine Rus hava yolu şirketleri yapacak.Bu Haber 18.05.2022 - 09:04:25 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.