Bodrum’daki tatil köyünün işletmesi Hilton’a geçti

Bodrum’daki tatil köyünün işletmesi Hilton’a geçti
Aydın Doğan’ın sahibi olduğu Işıl Club Bodrum tatil köyünün işletmesinin Hilton’a geçtiği belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Nikki Bech’in çekildiği otelin işletmesini Susona Bodrum LXR Hotels markasıyla dolduran Hilton’un bu sefer de onun hemen yanında bulunan Aydın Doğan’a ait Işıl Club’un Bodrum’un işletmesini aldığı belirtildi.

Dünya gazetesinden Kerim Ülker’in haberine göre, Torbalı Koyu'nun en eski işletmelerinden biri olan Işıl Club Bodrum, 4 hektarlık bir ormanın içerisine kurulmuş beş yıldızlı butik bir tatil köyü unvanına sahip. Tesis bundan sonra DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort adıyla çalışacak. 290 oda ve 640 yatak kapasiteli otel, toplam dört restoran, 7 bara sahip.

Hilton'un Bodrum ilgisi sürüyor

Bu otel ile birlikte Türkiye'nin en önemli turizm bölgelerinden Torba Koyu'nda Hilton ikinci tesisini hizmete almış oldu. Ancak daha da önemlisi turizmin olumsuz seyrettiği bugünlerde Hilton, peş peşe iki operasyonla önemli iki markasıyla cesaret verici adımlar attı. Işıl Club, Doğan Ailesi için en önemli yatırımlardan. Aydın Doğan ve Ailesi otellerini tatil dönemlerinde sıklıkla kullanıyor.Bu Haber 15.06.2020 - 14:54:05 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.