Hindistan'dan Antalya'ya ilk VIP charter uçuşunu yaptılar

Hindistan'dan Antalya'ya ilk VIP charter uçuşunu yaptılar
Hint özel gruplar ve destinasyon düğün pazarının önde gelen şirketi Inventum Global, 11 Kasım itibariyle Delhi’den Antalya’ya kış sezonu için ilk VIP grup charter seferlerini gerçekleştirdi.

Inventum Global, uzun süredir devam eden ve daha önceden Kasım ayında kapalı gruplara özel gerçekleşeceğine yönelik sinyallerini verdiği kış grupları için charter seferlerinin ilkini Delhi’den Antalya’ya gerçekleştirdi.

İki tane full charter ve THY'nin tarifeli seferleri ile geldiler

Inventum Global’in ilk charter uçuşu ile gelen 600 kişilik ilk toplantı grubu konaklamaları için Titanic Mardan Palace’ı seçti. Inventum Global kış VIP gruplara yönelik programına istinaden gelen grubun misafirleri, uluslararası entertainment ekipleri, dansçı, dj, catering ve teknik ekipler iki adet Airbus A321 Atlas Global full charterı ve THY’nın tarifeli seferleri ile Hindistan’nın Delhi şehrinden Antalya’ya getirildi.

Kapalı gruplara sunulan özel charterlar, tarifeli uçuşlar ve otel paketleriyle iki ülke arasında düğün ve MICE alanında çok daha yoğun bir iş hacmi hedefleniyor.

inventum2

''Kış dönemindeki iş hacmi katlanacak artacak''

Konu ile ilgili açıklama yapan Inventum Global Kurucu Ortağı, Bünyat Özpak şunları söyledi:

‘‘Hint pazarında aralıksız devam eden pazarlama faaliyetlerimiz ile yakın bir gelecekte Türkiye’nin Hint düğün ve MICE pazarında en çok tercih edilen destinasyonlar arasında, en üstlerde hak ettiği yerde olacağına inanıyoruz. Bunun için çok büyük bir zaman, enerji ve maddi imkanın dışında bilgi birikimi ve network kullanıp Hint pazarı hedeflerimiz için çok özel ürünler tasarlıyoruz. Bu sayede ülkemiz ve Hindistan arası iş hacminin kış dönemi diye tabir ettiğimiz dönemde katlanarak artacağına inanıyoruz.

''IMWF anahtar rol oynuyor''

Uzun süreli yoğun çalışmalarımızın ve planlamalarımızın olumlu sonuçlarını almak bizleri sevindiriyor ve gururlandırıyor. Tüm bunların dışında bu seviyede özel işler yapma noktasında özellikle IMWF anahtar bir rol oynuyor. Ülkemizi ve ülkemizin etkinlik alanındaki kabiliyetlerini tüm dünyaya çok iyi anlatan ve tanıtan oldukça etkili bir marka yaratmayı başardık. IMWF’in katkılarıyla Rusya, Ukrayna, tüm Avrupa, İngiltere, Ortadoğu ülkeleri gibi Türkiye’yi gayet iyi tanıyan ve hali hazırda pek çok grup organizasyonu aldığımız ülkelerde akıllarda kalmaya devam ettik, hatta bizi bildiklerinden çok daha fazla, çok daha iyi ve farklı yönlerimiz olduğunu gösterdik. Bunun üstüne Hindistan gibi çok büyük potansiyele sahip yeni ülkeleri de portföyümüze kattık. İleri de aynı Hindistan gibi Asya Pasifik, Amerika, İskandinavya gibi bölgelerden de ciddi grupları çekeceğimize inanıyoruz.

inventum1

''Milyarlarca dolarlık ekonominin kalbi Antalya'da atacak''

IMWF’in 5.si, 14-18 Mayıs 2020 tarihlerinde Titanic Mardan Palace’da çok büyük bir Show ile tekrar ülkemizi tüm dünyaya tanıtacak. Milyarlarca dolarlık ekonomiye sahip etkinlik sektörünün kalbi Antalya’da atacak”Bu Haber 12.11.2019 - 16:43:00 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Salim 13.11.2019 - 01:38

    Getirin pislikleri açları Antalya ya sonrada turist getirdik diye sevinin

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.