Hindistan'daki en büyük roadshowa Türk turizmci imzası

Hindistan'daki en büyük roadshowa Türk turizmci imzası
Türkiye'nin önde gelen MICE operatörü ve destinasyon düğünleri B2B servis sağlayıcısı Inventum Global, Delhi ve Mumbai şehirlerinde gerçekleştirdiği, ‘Inventum Global Hindistan Roadshow 2019’u tamamladı.

Program, Hindistan'ın önde gelen MICE operatörleri ve düğün planlayıcılarının yanı sıra Türkiye'nin en saygın otellerinin üst düzey katılımına tanık oldu. Hindistan'ın MICE ve destinasyon düğünlerinde ülkemize olan ilgisini teşvik eden ve arttıran Roadshow, iki ülke arasında bilgi, uzmanlık, iletişim ağı ve alışverişi için sayısız fırsat sundu. Hindistan'da iş bağlantıları kurmak ve Türkiye’nin tanıtımı için ülkemizin tüm ihtişamıyla temsil edildiği bu etkinlik, Hindistan'daki herhangi bir MICE ve düğün hizmet sağlayıcısı tarafından düzenlenen en büyük etkinlikti.

Her şehirde 100'den fazla firmanın katılımıyla düzenlenen etkinlikte, MICE ve destinasyon düğünleri için ideal bir destinasyon olarak Türkiye'ye olan farkındalığının artırılmasına da olanak sağlandı.

Türk otelciler Hindistanlı MICE acenteleriyle buluştu

21 Ekim 2019’da Delhi’de başlayan Roadshow’da Inventum Global, Türk Rivierası'nın Hindistan'a açılan kapısı olan Antalya başta olmak üzere Türkiye’den önde gelen otelcileri, ticari partnerleri, acenteleri, Hindistan ve uluslararası medyası ile tanıştırdı. Prestijli Andaz by Hyatt Delhi'de düzenlenen Inventum Global Roadshow 2019'un ilk ayağında, MICE ve düğün endüstrisindeki paydaşlar için B2B toplantıları ile ve üretken iş fırsatları sunulurken, Türk otelciler ve katılımcılar ise en iyi MICE ve Düğün acenteleri ile tanışma ve iş geliştirme imkanı buldular.

inventum_global

Inventum Global yeni ürününü tanıttı

23 Ekim 2019'da Roadshow'un ikinci ve son bölümü Mumbai'de Hyatt Regency'de yapıldı. Bu buluşma da B2B görüşmelere ilave olarak, Inventum Global MICE ve destinasyon düğünleri için özel olarak küratörlüğünü yaptığı paketlerini tanıttı. Seyahat ve konaklama dahil, her şey dahil paketler, Hindistan’ın Mumbai, Delhi, Ahmedabad, Chennai, Bangalore, Kolkata, Haydarabad gibi şehirlerinden, İstanbul, Antalya, Bodrum ve Kuzey Kıbrıs'a olmak üzere satışa sunuldu. Inventum Global ayrıca, B2B ortakları için şirket bünyesinde geliştirilen ve her şey dahil paketleri düzenlemenin en uygun ve kolay yolu olan Inventum Smart sistemini de etkinlikte tanıttı.

''Katılımcılara güçlü bir ağ kurma fırsatı sunduk''

Inventum Global'in kurucu ortağı Bünyat Özpak, "Inventum Global'in en sevdiği pazar olan Hindistan'da, Hintli dostlarımızın misafirperverliği ile gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuz ile katılımcılarımıza güçlü bir ağ kurma fırsatı sunduğumuz, Inventum Global Hindistan Roadshow 2019'u organize ettiğimiz için onur duyuyoruz. Uzmanlar, partnerlerimiz ve her iki ülkeden otelci ve acenteci değerli dostlarımıza yoğun ilgi ve katılımları ile bize güç kattıkları için teşekkürü borç biliyorum. Hindistan'daki düğün ve MICE acenteleri ile Hindistan'daki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış ödüllendirici seyahat paketlerimiz ve yenilikçi hizmetlerimiz aracılığıyla Türkiye'nin sunabileceği en iyi hizmetleri sunmaktan dolayı heyecanımız büyük.’’ dedi.Bu Haber 26.10.2019 - 10:42:20 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.