Antalya’da, 200 davetlinin katılımıyla Hint düğünü yaptı

Antalya’da, 200 davetlinin katılımıyla Hint düğünü yaptı

Antalya’da yaptığı yüksek bütçeli Hint düğünleri ile dikkat çeken Inventum Global, 200 davetlinin katıldığı gösterişli bir düğüne daha imza attı.


Inventum Global, kış döneminde Hint gruplarını Antalya’ya getirmeye devamı ediyor. Son olarak, Inventum Global’in organize ettiği bir Hint düğünü daha Antalya Rixos Premium Belek’te gerçekleştirildi.

Tüm koordinasyonu Inventum Global yaptı

10-13 Aralık tarihleri arasına yapılan ve özel uçuş imkanlarıyla Antalya’ya getirilen 200 davetlinin katıldığı Hint düğünü için gelin ve damadın ailelerinin masraftan kaçırmadığı belirtildi. Özel olarak dizayn edilen ve farklı seremoniler için düzenlenen etkinlik alanları büyük bir titizlikle hazırlanarak binlerce çiçek ve özel dekor malzemeleriyle süslendi. Düğün için aşçı, prodüksiyon, dekor ve teknik ekipleri ve malzemelerin bir kısmı da Hindistan’dan getirildi. Düğünün uçak, otel, transferler, ağırlama, özel geceler de dahil olmak üzere A’dan Z’ye tüm koordinasyonu Inventum Global tarafından gerçekleştirildi.

Inventum Global

Etkinlik sektörünün kalbi Antalya’da atacak

Düğün organizasyonlarını gerçekleştiren Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak şunları söyledi:

‘’Şu an içinde bulunduğumuz büyüleyici ortam uzun süren emek ve hazırlıklar sonucunda oluşturuldu. Her işimizde olduğu gibi ailelerin, gelin ve damadın bir ömür boyunca hayalini kurduğu bir düğünü gerçeğe dönüştürüyoruz. Aylarca süren iletişim ve hazırlıklar sonrasında gerçekleştirdiğimiz organizasyonların yarattığı tatmin ve memnuniyet dönüşleri her şeye değer. Sürdüre geldiğimiz yoğun pazarlama faaliyetlerimiz neticesinde, Hindistan’dan ülkemize gerek destinasyon düğünü gerek toplantı grupları anlamında üretkenliğimizi arttırıyoruz. Kasım-Mayıs döneminde, geçmiş yılların çok üzerinde bir kapasiteyi ülkemize getireceğimiz için çok mutluyuz. Hint grup faaliyetlerimizin önemli bir parçası olan destinasyon düğünlerinde, 2020 yılında da büyük bütçeli muhteşem düğünlere imza atmaya devam edeceğiz.

Inventum Global Hint Düğünü

Uzun süredir yürüttüğümüz aktif tanıtım politikamız ve bilhassa IMWF’nin (International MICE and Wedding Forum) katkısı ile bu yıl da birçok büyük organizasyona, özel etkinliğe, yüksek bütçeli düğünlere imza atmaya devam edeceğiz. Amacımız Türkiye’yi özel grup organizasyonlarında en çok tercih edilen ülke haline getirmek. IMWF’nin 5’incisi, 14-18 Mayıs 2020 tarihlerinde Titanic Mardan Palace’da yapılacak ve büyük bir Show ile tekrar ülkemizi tüm dünyaya tanıtacak. Milyarlarca dolarlık ekonomiye sahip etkinlik sektörünün kalbi Antalya’da atacak”Bu Haber 14.12.2019 - 10:31:54 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.