Intourist Türkiye bağlantılı kruvaziyer turları satmaya başladı

Intourist Türkiye bağlantılı kruvaziyer turları satmaya başladı

Türkiye çıkışlı operasyonlar yapan ANEX Grubunun Blue Sapphire gemisinin turları, Intourist tarafından da satılmaya başlandı.


Turizm Güncel - Dış Haberler

ANEX Grubunun bu yıl operasyona aldığı kruvaziyer gemisi Blue Sapphire, giderek Ruslar arasında daha popüler oluyor. Rusya'nın en eski ve en köklü tur operatörü Intourist'in de Türkiye bağlantılı Selectum Blue Sapphire turlarını satmaya

Intourist'in satışa açtığı 10 gecelik turlar Dalaman ve Bodrum bölgelerindeki 4 ve 5 yıldızlı otel konaklamalı deniz tatilini ve devamında ise 3-4 günlük kruvaziyer turunu kapsadığı bildirildi.

Tura katılan Ruslar Yunan adaları Kos, Mikonos, Santorini, ve Rodos'u ziyaret edebilecekler.

Kruvaziyer bağlantılı turlar konusunda yolculara birkaç seçenek sunuluyor. Buna göre 3 gece otel, 4 gece kruvaziyer ve devamında 3 gece daha otel konaklaması veya geminin güzergahına bağlı olarak 3 otel 3 kruvaziyer turu ve 4 otel konaklaması şeklinde seçenekler mevcut.

Blue Sapphire gemisinin 4 gecelik Bodrum - Santorini - Mikonos Rodos - Bodrum ve 3 gecelik Bodrum, Kos - Santorini - Mikonos - Bodrum olmak üzere iki tur seçeneği bulunuyor. Misafirlerin otel konaklama süresi, seçecekleri bu iki tura göre değişiyor.Bu Haber 26.07.2022 - 08:49:18 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.