İngiltere’den Türkiye’ye seyahat uyarısı

İngiltere’den Türkiye’ye seyahat uyarısı

İngiltere Dışişleri Bakanlığı, bu pazar tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinden dolayı Türkiye’ye dönük seyahat uyarısı yaptı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Bu pazar yeniden yapılacak olan istanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde İngiltere,  Türkiye’ye seyahat etmeyi planlayan vatandaşlarını uyardı.

Express’te yer alan haberde, ‘’Dışişleri Bakanlığı, İngiliz poundunun TL karşısındaki değeri nedeniyle İngiliz turistler arasında hayli popüler olan Türkiye’ye dönük seyahat uyarısını güncelledi. Bakanlık, bu hafta sonu yapılacak seçimlerden hemen önce yaptığı uyarıda, seçim döneminde İstanbul’a gideceklerin ve halihazırda İstanbul’da olacakların dikkatli olması gerektiği belirtildi.’’ denildi.

İngiliz Dışişleri Bakanlığı’nın açıklamasında, ‘’23 Haziran’da İstanbul seçimleri yenilenecek. Seçim öncesinde ve sonrasında kentin değişik noktalarında mitingler olabilir. Gösterilerden ve kalabalıklardan uzak durmalı, yerel otoritelerin talimatlarına uymalısınız.’’ ifadeleri kullanıldı.Bu Haber 21.06.2019 - 17:44:29 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.