Holimax’ten turizme arkadaşını getir tatili kazan dopingi

Holimax’ten turizme arkadaşını getir tatili kazan dopingi

Holimax, turizm sektörüne yeni bir soluk getirecek kampanyasını tatilcilerin beğenisine sundu. Maliyetlerin artmasıyla birlikte, tatilcileri yüksek fiyatlı tatil yapma derdinden kurtarmak için hazırlanan kampanya, şimdiden tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.


Türkiye’de artan enflasyon maliyetleri, döviz kurlarındaki dalgalanmalar gibi sebeplerle, turizm sektöründe yükselen konaklama fiyatları, Holimax’i yeni bir kampanya arayışına yöneltti. 10 bin TL’lik bir tatili 5 bin TL’ye nasıl alırsınız? Mottosuyla hayata geçirilen kampanyada, tatilciler adeta bir acenta gibi, tüm indirimler düştükten sonra getirdiği arkadaşından yüzde 5 tatil komisyonu kazanma şansına sahip oluyor. Bu öneriyle gelen kişiye de yüzde 5 indirim yine bu kampanya kapsamında tanımlanıyor. Kampanyadan faydalanmak için ön rezervasyonla seçtiği tatilin yüzde 50’sini ödeyecek olan tatilciler, diğer yüzde 50 ödemeye kadar tatil rezervasyonu yapmaya aracılık ettiği her kişi için yüzde 5 bonus kazanacak. Bu bonuslarla birlikte diğer yüzde 50’sini ödemekten de feragat edebilecek. Tatil maliyetinin üzerinde bonus kazanan kişiler olursa da, bir sonraki tatili için o bonuslarını kullanabilecek.

“Her tatilci bir turizm acentesi olacak”

Holimax olarak turizm sektöründe ilk defa hayata geçirilen "Öner Kazan" sisteminin uygulandığı kampanyayı 1 Şubat itibariyle son kullanıcıya sunduklarını belirten Holimax Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Son 2 yıldır Covid salgını sebebiyle durma noktasına gelen turizm sektörünü canlandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle yerli turist için ekonomideki dalgalanmaların artan maliyetler sebebiyle tatil yapma özgürlüğünü kısıtlayacağını öngörerek bu kampanyayı hayata geçirdik” dedi. Turizm sektörü için reklam ve pazarlama bütçelerini azaltıp, bu sistemden tatilcilere bonus olarak pay verdiklerini kaydeden Becer, “Bu kampanya modeliyle, her tatilci bizim için adeta bir turizm acentesi oluyor. Her önerdikleri kişi için yüzde 5 komisyon bonusu alacak olan tatilciler, cüzdanlarında biriken miktarlarla tatillerini çok ucuza getirebiliyorlar”dedi.Bu Haber 03.02.2022 - 09:01:01 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Sektöre Damga Vuran Sistem

    Alper 03.02.2022 - 10:12

    Turizm sektöründe çalışan biri olarak gördüğüm, Holimax , yapmış olduğu bu sistem ile sektöre yeni bir soluk getirmenin yanı sıra, iç pazarın hareketlenmesine de neden olabilecek bir çalışma gerçekleştirmiş ve üzerine düşen sorumluluğu alarak sektöre damga vuran imza bir çalışma hayata getirmiş görünüyor. Bir çok Turizm Acentesinin kendini tekrar ederek tatile çıkmak isteyen insanlara yeni çözümler sunamadığı sektörde , Holimax "Öner Kazan Sistemi" ile hem tatile çıkmak isteyenlere hem de sektör profesyonellerine yeni bir heyecan kazandırdı diye düşünüyorum. Avantajlı tatil yapmak isteyenlerin özellikle erken rezervasyon dönemleri içerisindeki karar verme aşamasında, gerekçeli ve planlı karar verme mekanizmaları ile rezervasyon yaptırdıkları düşünüldüğünde, Öner Kazan Sisteminin, tavsiyede bulunan misafirlere ve tavsiye ile gelen misafirlere sağladığı ödeme kolaylıkları ve avantajlar çok iyi bir gerekçe olmakla birlikte aynı zamanda tatil planlarının önceden yapılarak sezona doğru artan fiyatlardan etkilenmemelerine ve oda bulamama gibi kötü senaryolarla karşı karşıya kalmamalarına sebep olacaktır. Teşekkürler ve yolun açık olsun HOLİMAX !

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.