Hilton'ın yeni markası Project H3’ün detayları belli oldu

Hilton'ın yeni markası Project H3’ün detayları belli oldu

Kısa süre önce uzun konaklama segmentine adım atacağını duyuran Hilton yeni markasının isminin ‘Project H3’ olacağını açıkladı.


Turizm Güncel – Dış Haberler

Hilton, büyümekte olan uzun konaklama segmentine adım atma amacıyla yeni bir uzun konaklama markası açacağını duyurmuştu. İsmi Project H3 olacak olan marka, şirketin portföyünde bulunan 20. marka olacak.

Hilton’dan beklenen güvenilir ve dost canlısı hizmet sunacak

Hilton CEO'su Chris Nassetta, “Project H3, uzun konaklama arayışında olan tüketicilere hizmet vermek için tasarlanmış mükemmel bir marka. Dünyanın her yerindeki tüketicilerin tüm seyahat ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi amaçlıyoruz. Bu yeni markamız, müşterileremize Hilton'dan beklenen güvenilir ve dost canlısı bir hizmet sunarken aynı zamanda portföyümüzü büyütme imkanını bize veriyor.” açıklamasını yaptı.

Rakipleri de uzun konaklama segmentine girdi

Hilton, uzun konaklama segmentinde attığı bu adımla Nisan ayında Hyatt Studios'u duyuran Hyatt'ın, Kasım 2022'de Echo Suites Extended Stay'i duyuran Wyndham'ın ve bu ay başında uzun konaklama markası açacaklarını duyuran Marriott International'ın arasına katılmış oldu.

Sektörün danışman firmalarından olan ve sektörü analiz eden The Highland Group, uzun konaklamaya olan talebin ABD'nin birçok pazarında arzın üç katına ulaştığını söyledi. Son yıllarda popülerleşen uzun konaklama segmenti, bir haftadan birkaç aya kadar konaklama arayışında olan tüketicileri kendine çekiyor. Marriott yetkilileri; iş ve eğlenceyi harmanlayan bleisure seyahat trendini, segmentin hız kesmeden sürekli büyümesinin sebebi olarak görüyor.

Skift yazarlarından Rashaad Jorden, “Rakipleri için meta haline geldiği de göz önünde bulunduğunda, Hilton'ın uzun konaklama markası açacağını duyurması an meselesiydi.” açıklamasını yaptı.Bu Haber 29.05.2023 - 08:32:25 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.