Hediye Güral Gür: Dokuz günlük bayram tatili turizme can suyu olacak

Hediye Güral Gür: Dokuz günlük bayram tatili turizme can suyu olacak

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olmasına ilişkin değerlendirmede bulundu.


Dokuz günlük tatilin turizme can suyu olacağını ve turizm gelir hedeflerine büyük katkı sağlayacağını söyleyen NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, turizm sektörünün bir misafir ağırlama sanatı olduğuna dikkat çekti.

“Tüm otellerinde bayrama yönelik özel paketler hazırladılarını kaydeden Gür "2, 3 ve 4 gece konaklamalarda avantajlı fiyatlar sunuyoruz” dedi. Türkiye’nin doğal güzellikler, kültür ve gastronomi açısından çok yüksek bir turizm potansiyeline sahip olduğunun da altını çizen Gür “Sapanca hem doğal güzellikleri hem de lokasyonuyla eşsiz bir turizm potansiyeline sahip. 4 mevsim boyunca popülerliğini koruyan bölge, bayram tatilinde de doğa ile iç içe havuz keyfi yaşamak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor, İstanbul’a yakın mesafede oluşuyla tatil planlayanlar tarafından özellikle tercih ediliyor." ifadelerini kullandı.Bu Haber 09.06.2023 - 09:20:31 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.