Gazella, Air France, KLM, Delta Hava Yolları ile yeni bir konsept yarattı

Gazella, Air France, KLM, Delta Hava Yolları ile yeni bir konsept yarattı
Air France, KLM ve Delta Hava Yolları ile yenilikçi turizm fikirlerini Türkiye’ye yerleştiren Gazella Turizm güçlerini ve tecrübelerini birleştirerek “Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginler” konseptini yarattı. Artık yılın 12 ayı, keşfedilmeyi bekleyen dünyanın uzak ama en güzel coğrafyalarına turlar düzenlenecek.


Air France, KLM, Delta Hava Yolları ve Gazella Turizm bir araya gelerek, yılın 12 ayı muhteşem rotalar sunacakları bir anlaşmaya imza attı. Air France, KLM ve Delta Hava Yolları’nın 1300’den fazla uçaktan oluşan filosu ile Gazella’nın yenilikçi turizm fikirleri birleşti ve “Sınır Tanımayan Gezginler” ortaya çıktı. “Sınır Tanımayan Gezginler” adını verdikleri ortak konseptleri çerçevesinde Air France, KLM, Delta Hava Yolları ve Gazella Turizm, dünyayı görmek için emekli olmayı, bayram tatillerini veya sömestr zamanlarını beklemek istemeyenler için yılın 12 ayında dünyanın farklı bölgelerine turlar düzenleyecek. Gezginleri uzak da olsa dünyanın görülmesi şart destinasyonlarına yılın her anı doğru zamanda götürecek.
 
Air France, KLM, Delta Hava Yolları ve Gazella Turizm’in yeni ortak konseptiyle zaman ve sınır tanımayan gezginler, böylece görülmesi gereken uzak bölgeleri seyahat için ideal olan en güzel zamanlarında ziyaret edebilecek. Orta Amerika ve Karayiplerin en güzel zamanları Ekim-Mart ayları arasındayken, Latin Amerika’nın büyük şehirlerini yılın her döneminde görmek cazip bir seçenek. Kuzey Amerika tüm yıl boyunca ziyaret edilebilse de ilkbahar ve sonbahar bu bölge için en ideal zamanlar. Dünyayı gezip görmenin, yeni deneyimler elde etmenin ve gezgin olmanın ciddiyetine inanan Air France, KLM, Delta Hava Yolları ve Gazella Turizm arasında varılan anlaşma sayesinde artık görülmesi gereken uzak bölgeler görülmesi gereken gerçek zamanlarında görülecek. Yani yılın 12 ayında istediğiniz herhangi bir anda Gazella Turizm’in dünyanın farklı ve ilgi çekici bir bölgesine mutlaka Air France, KLM, Delta uçuşlu bir turu olacak. Bu anlaşma böylece “en güzel turlar yalnızca bayramlarda ve sömestr tatilinde olur” algısını yıkıyor.

VELİT GAZEL; FARKLI KONSEPT TURLAR YAPACAĞIZ

 
Gazella Turizm CEO’su Velit Gazel: “Gazella Turizm olarak misafirlerimizin karşısına birbirinden farklı konsept turlar ile çıkıyoruz. Fotoğraf, Gezgin Kadınlar turlarımızdan sonra şimdi de Air France, KLM ve Delta ile birlikte “Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginler“ konseptini yarattık. Gezginler artık mekan sınırı ve zaman sınırı tanımayacak. Gazella Turizm misafirleri görülmesi gereken yerleri görülmesi gereken en güzel zamanda bu iki büyük markanın işbirliğiyle görecek. Keşfedilmeyi bekleyen uzak coğrafyalar artık çok daha erişilebilir olacak. İlk olarak en kuzeyden en güneye Amerika kıtasını kapsayacak olan yeni konseptimizde bize bu destinasyonlardaki en iyi partnerimiz Air France, KLM ve Delta eşlik edecek.

“Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginler” konseptimizin operasyonunu, uzak destinasyonlarda ekonomik yurtdışı paket tur ihtiyacına cevap vermek amacıyla kurduğumuz yeni markamız BinRota ile sağlayacağız. Gazella Turizm markamız ile yeni konseptimizi misafirlerimiz ile buluştururken, BinRota markamız aracılığıyla da Türkiye pazarında ki birçok seyahat acentesine “Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginler” konseptimizi ulaştırarak pazarda bu algının oluşmasını sağlayacağız” dedi.
 
Air France, KLM ve Delta Hava Yolları Akdeniz Bölge Müdürü Stefan Tolga Gümüşeli şunları söyledi: “Artık, çocuğu olmayan insanların sömestr dönemlerinde çıkmak zorunda kaldığı, mevsimi olmamasına rağmen sadece bayramlarda bulunabilen, aynı anda herkes seyahate çıkmak istediği için ödenen gereksiz yüksek fiyatlarla ve havaalanlarındaki hengameyle gidilen tatillere bir son vermek istedik. Air France, KLM ve Delta olarak bu değişimi gerçekleştirebilmek için Türkiye’nin bu konudaki en tecrübeli ve önde gelen acentelerinden Gazella Turizm ile işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız, dünyanın en uzak, görülmemiş, gezilmemiş, keşfedilmeyi bekleyen, inanılmaz güzellikteki destinasyonlarına sizleri bu bölgelerin en güzel olduğu dönemlerde ve mümkün olan en yüksek sıklıkta götürebilmek. Dünya sizi bekliyor!”
 
“Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginler” konsepti ile ilgili detaylı bilgiye www.heryercokyakin.com adresinden ulaşabilirsiniz


Bu Haber 01.10.2014 - 14:16:21 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.