FUN&SUN Ege Bölgesi’ne yönelik uçuş kapasitesini 4 katına çıkardı

FUN&SUN Ege Bölgesi’ne yönelik uçuş kapasitesini 4 katına çıkardı

Ege Bölgesi’ne yönelik uçuş programını 4 katına çıkardıklarını söyleyen FUN&SUN Türkiye’nin ürün ve satın alma müdürü Behice Çakır Türkiye’ye bu yıl Rusya’dan 900 bin turist getirmeyi planladıklarını açıkladı.


FUN&SUN, Anda Barut Collection Didim ve Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA otellerinde Recharge 2024 ve iki WorkShop düzenledi. Etkinliğe Didim ve Dalaman bölgelerinde en iyi satış yapan 200 seyahat acentesi ve çok sayıda otel temsilcisi katıldı.

Recharge 2024 etkinliğinde açıklamalarda bulunan FUN&SUN Türkiye’nin ürün ve satın alma müdürü Behice Çakır, 2024 yılında Ege Bölgesi’ne yönelik uçuş programını 4 katına çıkardıklarını hatırlatarak, Türkiye’ye bu yıl Rusya’dan 900 bin turist getirmeyi planladıklarını duyurdu.

Öte yandan FUN&SUN ve Nirvana Hotels, Rusya ve Kazakistan’dan VIP seyahat acentelerini davet ederek büyük bir organizasyon gerçekleştirdi. Katılımcılar, Cosmos Moonlight Teknesinin ilk ziyaret edenlerden oldular. Cosmos Theatre’da ilk gösteri ‘Cabaret Show’ ve birçok özel etkinlik gerçekleştirildi.

FUN&SUN, Red Wings Havayolları'nın Premium Jet'iyle Türkiye'ye ilk uçuşunu 18 Mayıs'ta gerçekleştirdi. VIP misafirlere hizmet eden Premium Jet, 18 Mayıs’tan itibaren haftada 3 kez Moskova'dan Antalya'ya, 14 Haziran'dan itibaren ise Bodrum'a uçuş gerçekleşecek.

Öte yandan şirket, Türkiye'nin bir numaralı tur operatörü olmayı, Premium müşteri payını ve seçkin otellerin payını artırmayı hedefliyor.

FUN&SUN, 2024 sezonunda premium segment’te Antalya'da 37 otel, Bodrum'da 24 otel, Dalaman'da 6 otel ile misafirlere hizmet verecek.

Öte yandan Rus tur operatörü 2025 yılında Türkiye’deki exclusive otellerinin payını yüzde 57'ye çıkarmayı planlıyor.

FUN&SUN, Antalya ofisinin giriş katında, çalışanlar için molalarını keyifli geçirmeleri adına “FUN&SUN Lounge” açılışını gerçekleşti. Açılışta BBQ Handmade Burger Party düzenlendi.

 Bu Haber 31.05.2024 - 12:57:26 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.