FTI Türkiye’ye seyahat fırtınası bekliyor

FTI Türkiye’ye seyahat fırtınası bekliyor
Almanya'nın üçüncü büyük seyahat grubu FTI, ''Yaklaşan seyahat fırtınası için gerekli uçuş kapasitesini sağladığını açıkladı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Ralph Schiller: ürkiye rezervasyonları şimdi daha da artacak

Alman tur operatörü FTI, sezona ilişkin açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin girişleri kolaylaştırması ve Almanya'nın Türkiye'den dönenlere karantinayı kaldırmasının ardından Türkiye'de tatil yapmanın önünde engel kalmadığını belirten FTI'ın Genel Müdürü Ralph Schiller, ''Türkiye için beklediğimiz işareti aldık. Vaka sayıları Ege ve Akdeniz gibi popüler destinasyonlarda düşüyor. Yeni düzenlemeden önce bile artan Türkiye rezervasyon sayılarımız, şimdi daha fazla artacak.'' dedi.

Hicabi Ayhan: Sezona iyi hazırlandık

FTI Türkiye Destinasyon Müdürü Hicabi Ayhan ise, ''Almanlar favori destinasyonları Türkiye'ye seyahat etmenin kolaylaşmış olmasından memnun. Sezona iyi hazırlandık ve portföyümüzde bulunan otelleri açtık.'' ifadelerini kullandı.

FTI Türkiye’ye seyahat fırtınası bekliyor

Öte taraftan FTI, yaklaşan Türkiye seyahat fırtınası için yeterli uçuş kapasitesini sağladığını açıkladı. Şirket, Almanya'nın birçok kentinden Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir'e yapılacak kesintisiz ilave uçuşlar için SunExpress, Corendon ve Condor ile anlaştı. Talebe bağlı olarak ilave uçuşlar yapılacak.



Bu Haber 09.06.2021 - 14:59:49 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.