Alkoçlar'dan haciz açıklaması: Maksatlı ve sistematik şekilde...

Alkoçlar'dan haciz açıklaması: Maksatlı ve sistematik şekilde...
Alkoçlar Grubu'nun işlettiği Kuşadası'ndaki Alkoçlar Adakule Hotel'e mal sahibi tarafından haciz uygulandığına ilişkin haberlere hem mal sahibinden hem de Alkoçlar'da açıklama geldi.

Alkoçlar Gubu adına Ender Alkoçlar imzası ile yapılan açıklamada, söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığı, maksatlı ve sistematik bir şekilde yayıldığı ileri sürüldü.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Dün ve bugün sosyal medya kanalları ve bazı basın organlarında dolaşıma sokulan haberlerde, Alkoçlar Kuşadası Adakule Oteli'ne haciz işlemi yapıldığı ve müşterilerin mağdur edildiğine yönelik iddialar, maksatlı ve sistematik bir şekilde yayılmıştır.

Konunun aslı, grubumuzun Alkoçlar markasının franchise hakkı vermiş olduğu bir şirkete karşı yönelik hukuksuz bir girişimin, tarafımızdan öğrenildiği anda derhal müdahale edilerek çözümlenmesinden ibarettir. Bu esnada hiçbir misafir mağdur edilmemiş tüm misafirlerimiz tatillerine devam etmektedir. Otelde hiçbir haciz işlemi yapılmamış olup, otelin boşaltıldığı, müşterilerin gönderildiği gibi iddialar tamamen gerçek dışıdır.

70 yılı aşkın süredir otelcilik sektöründe faaliyet gösteren, binlerce gencimiz istihdam sağlayarak, yerli ve yabancı her yıl bir milyonu aşkın turisti ağırlayan, grubumuza yönelik bu tür maksatlı paylaşımlara itibar edilmemesini tüm kamuoyundan saygı ile rica ederiz.''Bu Haber 05.09.2018 - 15:34:22 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.