En pahalı Hint düğününü yaptı, yeni anlaşmalar imzaladı

En pahalı Hint düğününü yaptı, yeni anlaşmalar imzaladı
Inventum Global, Türkiye'de bugüne kadar yapılan en yüksek bütçeli Hint düğününü Antalya'da yaptı. 2019 szonunun ilk düğünü olma özelliğini taşıyan Hint düğünü için 650 kişilik davetli grubu charter uçaklarla Antalya'ya getirildi.

Son yıllarda Türkiye’de gerçekleştirdikleri yüksek bütçeli Hint Düğün organizasyonlarıyla adından bahsettiren Inventum Global, çok büyük bir Hint düğününü daha pek çok farklı ülke arasından Türkiye’ye kazandırdı.

3 GÜN SÜRDÜ

Aylar öncesinden planlanmaya başlanan ve Hindistan ile Türkiye arasındaki düğün turizmini daha da canlandıran düğün 7-10 Şubat tarihleri arasında Regnum Carya, Belek’te gerçekleştirildi.

Hindistan’ın en tanınmış ve varlıklı ailelerinden Ahluwalia ve Khaitan ailelerinin kızları Medha ve oğulları Nalin’in düğünü için 650’yi aşkın davetli özel charter uçaklarla Antalya’ya getirildi. Düğün için hiçbir masraftan kaçınmayan aileler, Hindistan jet sosyetesini Antalya’da ağırlıyor. Baştan sona tamamen Hint gelenekleriyle gerçekleşen düğün için tüm otel özel bir görsel şov alanına dönüştürüldü. Özel olarak dizayn edilen ve farklı seremoniler için düzenlenen etkinlik alanları büyük bir titizlikle hazırlanarak binlerce çiçek ve özel dekor malzemeleriyle süslendi.

antalya_dugun1

DÜNYACA ÜNLÜ R&B YILDIZI AKON, DÜĞÜN İÇİN ANTALYA'YA GELDİ

Inventum Global'in düzenlediği ve dev düğünü için Rahit Khance ve Ruskar Prakash ile Atif Aslam gibi Hintli süper starların yanında Amerikalı R&B yıldızı Akon gibi dünyaca ünlü pek çok yıldız da Antalya’ya geldi.

Düğünde 400 kişiden oluşan aşçı, prodüksiyon, dekor ve teknik ekip ve malzeme de özel uçaklarla Antalya’ya taşındı. Düğün katılımcıları ve görevli personel Antalya’nın turizm merkezi Belek bölgesinin 3 büyük otelinde konakladı. Düğünün uçak, otel, transferler, ağırlama, özel geceler de dahil olmak üzere A’dan Z’ye tüm koordinasyonunu gerçekleştiren Inventum Global de bu büyük organizasyonda tedarikçileri ile birlikte yaklaşık 250 kişilik özel bir ekip ile hizmet verdi.

‘’DÜĞÜNÜN BÜTÇESİNİ AÇIKLAMIYORUZ’’

Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak şunları söyledi:

‘’Bu düğün Türkiye’de şu ana kadar yapılan gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli Hint Düğünü olma özelliğini taşıyor. Aile ile yapmış olduğumuz özel gizlilik anlaşmasından dolayı düğünün toplam bütçesini paylaşamıyorum. Düğünü pek çok ülke arasından hem de düşük sezon olarak tabir ettiğimiz Şubat ayı içinde ülkemize kazandırdığımız için ayrı bir mutluluk yaşıyoruz. Şu an içinde bulunduğumuz büyüleyici ortam yerli yabancı pek çok sektör profesyonelinin çok uzun süren emek ve hazırlıkları sonucunda oluşturuldu. Özellikle ailelerin, gelin ve damadın bir ömür boyunca hayalini kurduğu bir düğünü gerçeğe dönüştürüyoruz. Her düğünde olduğu gibi bu düğün de bizim için de çok heyecan verici bir süreçti.

antalya_dugun

‘’MAYISTA DÜNYANIN EN İYİLERİNİ AĞIRLAYCAĞIZ’’

Düğün turizmine damga vuran bir bütçe ile tüm düğünü gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir yürüttüğümüz aktif tanıtım politikamız ve bilhassa IMWF (International MICE and Wedding Forum)’nin katkısı bu gibi düğünler için ülkemizi daha yüksek oranda tercih edilir kılmakta ve bu bizi çok memnun etmektedir. IMWF'19 için de hazırlıklarımız tüm hızı ile devam etmekte olup, sektörümüz ve ülkemiz için yüz akı olacak bir programla Mayıs ayında, yine dünyadan sektörün en iyilerini ağırlayacağız.

‘’YÜKSEK BÜTÇELİ YENİ DÜĞÜN KONTRATLARI İMZALADIK’’

Büyük bir sevinçle paylaşmak isterim ki 2019 yılında Türkiye özel etkinlik sektörüne bu tarz hatta daha da yüksek bütçeli düğünlerin kontratlarını imzaladık ve devamını getireceğiz. Şimdiye kadar ailelerin özel ricasıyla bu bilgileri gizli tuttuk fakat artık ilerleyen günlerde bu detayları paylaşacağız ve sadece ülkemizde değil, tüm dünyada yer yerinden oynayacak.''Bu Haber 11.02.2019 - 09:34:33 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.