Elite World Grand Sapanca, Wibe Fest’e ev sahipliği yapıyor

Elite World Grand Sapanca, Wibe Fest’e ev sahipliği yapıyor

Elite World Grand Sapanca, 17-19 Mayıs tarihleri arasında Wibe Fest’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Elite World Hotels & Resorts bünyesindeki Elite World Grand Sapanca, kişisel gelişim atölyeleri, yoga, nefes terapisi seansları ve sağlıklı beslenme gibi iyi yaşama dair pek çok etkinliğe sahip Wibe Fest’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 17-19 Mayıs tarihleri arasında Elite World Grand Sapanca’da düzenlenecek Wibe Fest’te, yoga seanslarından nefes terapilerine mindfulness’tan ayurvedik beslenmeye kadar birçok aktivite yer alıyor.

Alanında uzman katılımcıların yer alacağı etkinliklere mindfulness eğitmeni Prof. Dr. Zümra Atalay, wellbeing ve ayurveda eğitmeni Ebru Şinik, bütüncül sağlık uzmanı Dr. Burak Ayhan,  yüz yogası eğitmeni Oya Acar, feng shui uzmanı Esra Koyuncu, mindfulness ve aromaterapi eğitmeni Aslı Taşdemiroğlu, yoga terapisti Elif İmrahor, yoga eğitmenleri Filiz Keçeci ve Seray Karakoç ile astrolog Sultan Demir eşlik ediyor. Oturumlarda bilinçli farkındalık, feng shui ile yaşam önerileri, ayurvedik beslenme ipuçları, hastalıkların kök sebeplerine yönelik bütünsel tedaviler gibi konular ele alınıyor.

Elite World Grand Sapanca’da 3 gün devam edecek Wibe Fest programı, vücut analizi ve sağlıklı beslenme pratikleri ile başlıyor. Urban Active stüdyosunun performans, eğlence ve terapiyi birleştirdiği egzersizlerin de yer alacağı festivalde wellness, ayurvedik beslenme, güzellik ve yüz yogası seanslarının ardından akşam yemeği, motivasyon konuşmaları ve meditasyon ile gün tamamlanıyor.

Festival ile iyi yaşama dair yoga ile dengede kalma pratikleri, zihni sakinleştiren ve stresi azaltan nefes terapisi uygulamaları, yüz yogası egzersizleriyle dolu bilgilendirici bir hafta sonu hedefleniyor.Bu Haber 06.05.2024 - 13:01:33 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.