Eda Onaran: Sadece uçak bileti fiyatına pek çok tur sunuyoruz

Eda Onaran: Sadece uçak bileti fiyatına pek çok tur sunuyoruz

Erken rezervasyonun ilk dönemini yüzde 70 artışla tamamladıklarını açıklayan Prontotour Pazarlama Direktörü Eda Onaran sadece uçak bileti fiyatına pek çok tur sunduklarını ifade etti.


Prontotour, 2024 yılında yurt içi ve yırt dışındaki popüler rotaları için erken rezervasyonun ikinci dönemini başlattı

“Geçtiğimiz yıla kıyasla yüzde 70 artış yakaladık”

Ekim ayında başlattıkları erken rezervasyonun ilk döneminde büyük talep gördüklerini söyleyen Prontotour Pazarlama Direktörü Eda Onaran, “Erken rezervasyonun birinci dönemini başarıyla tamamladık. Tur paketlerimiz yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz yıla göre rezervasyonlarda yüzde 70 artış yakaladık. İkinci dönem kampanyamız yurt dışında yüzde 40, yurt içinde ise yüzde 50’ye varan indirimlerle devam ediyor. Sadece uçak bileti fiyatına pek çok tur sunuyoruz. Rezervasyonlarını erken yapan misafirlerimiz de seyahatlerini daha avantajlı hale getiriyor” dedi.

Prontotour’da İtalya, İspanya, Orta Avrupa, Benelüks, Balkanlar gibi klasikleşmiş Avrupa rotalarının yanı sıra son yıllarda yüksek talep gören Mısır öne çıkıyor. Dubai, vizesiz coğrafyalar, cruise rotaları, Uzak Doğu programları ve yüzde 50 indirimli Türkiye ve Kıbrıs otel seçenekleri erken rezervasyon satışa sunuldu. Yurt içi kültür turlarında başta Kapadokya, GAP, Doğu Karadeniz, Turistik Tren turları olmak üzere pek çok seçenek bulunuyor.Bu Haber 29.12.2023 - 11:52:48 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.