Bodrum'daki oteli için Kaya Holding ile anlaştı

Bodrum'daki oteli için Kaya Holding ile anlaştı
Turizm sektörüne dönük yatırımlar yapan Deniz GYO, Bodrum'daki Le Chic Bodrum projesinde Kaya Holding ile anlaştı.

Deniz GYO'nun Bodrum'da yaptığı Le Chic Bodrum projesinin bir kısmı Kaya holding tarafında işletilecek. Bodrum’un merkezinde hizmet sunacak olan tesiste, otel olarak hizmete girecek Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic Bodrum, kapılarını 27 Temmuz’da açacak.

Yarımadanın güneyinde Asarlık Bölgesi’nde kendisine ait 200 metre sahili bulunan, Le Chic Bodrum, 8 villa, 86 rezidans ve otel kısmından oluşuyor. Anlaşma ile proje içerisinde yer alan otel bölümünde Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic Bodrum markasıyla konaklama hizmeti verilecek.

Düzenlenen imza töreninde konuşan Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı ve DenizBank Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Kaya, Deniz GYO olarak Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da ilk karma projeleri Le Chic Bodrum’u hayata geçirmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

İş birliğine ilişkin görüşlerini paylaşan Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ise, “Deniz GYO ile Bodrum’da gerçekleştirdiğimiz ve Türkiye’de konseptiyle bir ilk olan bu özel projede otel işletmesi olarak üst segment markamız Kaya Palazzo ile hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu konsept Bodrum’da bir ilk. Tam Pansiyon Plus Resort& Residences’ı hayata geçiriyoruz. Kaya Palazzo’nun üstün hizmet kalitesiyle birlikte misafirlerimizi 200 Metrelik doğal kumsalı ve özel koyu ile Bodrum’da ev konforunda 4 mevsim hiç bitmeyen bir tatil bekliyor’’ dedi.Bu Haber 24.07.2020 - 12:40:29 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Hasan arık 29.07.2020 - 02:05

    Merhaba 27 Temmuz da açılacak olan yeriniz bodrum merkezdemi

  • FERİDUN KAPTAN 25.07.2020 - 02:52

    Asarlık değil GÜMBET ORASI

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.