Dedeman bir ayda üç şehirde üç yeni otel açtı

Dedeman bir ayda üç şehirde üç yeni otel açtı

Dedeman Hotels, 1 ay içerisinde Mersin, Sapanca ve Mardin’de 3 otel açtı.


Dedeman Hotels & Resorts International, “Herkesin Dedeman”ı olma vizyonu ile 1 ay içerisinde 3 şehirde 3 otel açtı. 

Mersin’in Erdemli ilçesindeki tek uluslararası otel unvanına sahip Rest & More By Dedeman Mersin Erdemli, 31 Mayıs 2004’te kapılarını açtı. Sapanca’da ise markanın ikinci oteli olan Casa Giallo Managed by Dedeman 1 Haziran’da açıldı. 27 Haziran’da açılışı gerçekleşen ve Mardin’deki ikinci Dedeman markalı otel olan Park Dedeman Mardin de misafirlerini ağırlamaya başladı. 

Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, “Önce insan dedik ve bütün misyonumuzu bunun üzerine kurduk. Farklılıklarımız bizim zenginliklerimizdir. Herkesin inancı, görüşü, dini ve dili bizim zenginliğimizin bir parçası. Bu güzel tesislerimizin ortaya çıkmasında emeği olan değerli yatırımcılarımıza ve tüm ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi. 

‘58. yılımızı kutluyoruz’

Dedeman Hotels & Resorts International Başkan Vekili Murat Özmestçi de “İki yıl önce başladığımız büyüme yolculuğumuzda çok hızlı ilerliyoruz. 1 ay içerisinde bu 3 önemli kentte gerçekleşen açılışların bizim için anlamı çok büyük. 6 Haziran 1966’da Ankara’da ilk otelimizi açtık. Şimdi ise 58’inci yılımızı kutluyoruz. İmza aşamasındaki otellerimiz de dahil olmak üzere 58 yılda 58’inci otelimizi açmaya yaklaşıyoruz. Ergün Bey’e, tüm çalışma arkadaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Rest & More By Dedeman Mersin Erdemli

Rest & More By Dedeman Mersin Erdemli’nin açılış törenine Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Başkan Vekili Murat Özmestçi ile Rest & More By Dedeman Mersin Erdemli’nin yatırımcıları Dora Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özdemir, Tiamat Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gürbüz, MK Motors Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kırbaç ve davetliler katıldı.

Rest & More By Dedeman Mersin Erdemli; 61 odası,100 kişilik konferans salonu, 70 kişilik alakart ocakbaşı restoranı, 70 kişilik lobisi, bar & bistro ve kokteyl alanının yanı sıra, 100 kişilik kahvaltı salonu ile konuklarına konaklama imkânı sunuyor.

Casa Giallo Managed By Dedeman

Casa Giallo Managed By Dedeman ise; Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Banu Dedeman, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Başkan Vekili Murat Özmestçi, Casa Giallo Managed By Dedeman’ın yatırımcısı Kasım Tuğmaner Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Tuğmaner, Yönetim Kurulu Üyesi Kasım Tuğmaner ve davetlilerin katılımı ile açıldı.

Casa Giallo Managed By Dedeman; 6’sı Superior Room, 2’si Deluxe Room, 2’si Stone House ve 3’ü Executive Stone House olmak üzere toplam 13 odaya sahip. 8 dönüm arazi üzerinde kurulan tesisin sadece 2 dönümü yapı alanı, kalan 6 dönümü ise peyzaj alanı olarak değerlendirildi.

Park Dedeman Mardin

Park Dedeman Mardin açılış törenine de Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Başkan Vekili Murat Özmestçi, Park Dedeman Mardin’in yatırımcısı Alihansoy Group Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Alihansoy ile davetliler katıldı. 

Dedeman’ın kentteki ikinci oteli olan Park Dedeman Mardin, 112 odası, 240 kişilik restoranı, 120 kişilik kafeteryası ve açık yüzme havuzunun yanı sıra otel; saunası, hamamı, fitness salonu ve 100 araçlık otoparkı ile hizmet veriyor.  

 Bu Haber 03.07.2024 - 10:26:42 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.