Antalya'nın ilk 5 yıldızlı oteline sürpriz talip

Antalya'nın ilk 5 yıldızlı oteline sürpriz talip

Antalya'nın ilk 5 yıldızlı oteli Divan Talya'ya, Corendon Grubu'nun talip olduğu belirtildi.


Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımına sponsor olan Corendon'un, Koç ailesine Antalya'nın ilk 5 yıldızlı oteli Divan Talya'ya talğp olduğu belirtildi.

''Divan Talya'yı kiralamak istiyoruz

Turizmdays'ten Emin Demir'in haberine göre, İstanbul'da Ali Koç ile bir araya gelen Corendon Turizm Grubu Başkanı Yıldıray Karaer, sohbet sırasında Ali Koç'a, Divan Talya Otelini kiralık olarak işletmek istediklerin, bu amaçla yetkililere teklif ilettiklerini belirtti.

Karaer, Ali Koç'a ''Corendon otelciliğin Türkiye, Amsterdam, İspanya ve Güney Amerika'da otelleri var. Talya Otelini de kiralık olarak işletmek istiyoruz. Biz bütün tadilatını yapalım. İşletirken de kira ödeyelim'' dedi.

Ali Koç: İsterseniz satalım

Ali Koç'un ise Yıldıray Karaer'e, Divan grubunun da bir çok oteli işlettiğini belirterek ''Bizim mülkümüz olan Talya Oteli ve Bodrum'daki otelimiz var. Diğerleri işletme. Talya otelini istiyorsunuz. İsterseniz Talya Otelini size satalım. Hatta Bodrum'daki otelimizi de satalım'' diye konuştu.Bu Haber 21.09.2019 - 09:35:57 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Valla Alsınlar yaa - 22.09.2019 - 07:47

    Alın gari de Cadde kaliteli Butik turisti görsün. Yıllardır kapalı ve Esnaflar olarak para kazanamıyoruz bir dünya dükkan boş kirası 500 600 tl ama yine de boş çünkü kaliteli turist yok. Turistlerde para yok. Gençlik Mahallesi Fevzi cakmak caddesi Esnafları olarak dertliyiz.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.