Coral Travel’dan Antalya’da 1.200 acenteye Türkiye tanıtımı

Coral Travel’dan Antalya’da 1.200 acenteye Türkiye tanıtımı

 Coral Travel ve Sunmar Tour Antalya’da düzenlediği büyük forumla Türkiye’yi tanıttı.


Rusya ve Ukrayna’nın en büyük tur operatörlerinden, OTI Holding iştirakleri Coral Travel Rusya, Coral Travel Ukrayna ve Sunmar Tour’un Rusya forumları, bu ülkelerin 100’den fazla şehrinde bulunan ve Türkiye’ye en çok turist getiren 1200 acentenin katılımı ile gerçekleşti.

12-15 Mayıs tarihleri arasında Titanic Mardan Palace, Titanic Deluxe Belek ve Titanic Beach Lara otellerinde eş zamanlı olarak  yapılan forumlar sırasında sektördeki dijital gelişmeler, teknolojik yenilikler ve sezon satışlarının ele alındığı geniş katılımlı bir konferans ile yeni projelerin, ikili ilişkilerin ve pazarlama aktivitelerinin partnerlerle tartışıldığı yuvarlak masa toplantıları düzenlendi. Toplantılarda, web projeleri, Sunmar hediye kartı, Coral Travel’ın yeni uygulaması ‘CoralBonus’ sadakat programı gibi yenilikler tanıtıldı. Bonus programı ile Coral Tavel müşterileri, satış ofislerinde yapacakları alışveriş sırasında kazanacakları bonusları biriktirme ve sonrasında bu bonuslarla ödeme yapma fırsatı bulacak.

Ayrıca Gloria, Calista, Xanadu Resort, Paloma, Rixos ve Ela Quality’nin de aralarında bulunduğu yaklaşık 80 otelin katılımı ile sezon yeniliklerinin, Türkiye tanıtımının ve satışlarının artırılmasına yönelik yeni çalışmalar ve iş birlikteliklerinin değerlendirildiği bir çalıştay da yapıldı.

Organizasyon kapsamında Titanic Mardan Palace otelinde ünlü Rus yıldız Mitya Fomin ve Multiverse grubunun solisti Nikita Presnyakov’un sahne aldığı açık hava partisi ve Amara Dolce Vita’da ‘Karaoke Battle’ yarışması düzenlendi.

Zirve, acenteler için hazırlanmış takım oyunları ve akşamında, ünlü oyuncular tarafından sahneye konulacak olan ‘’With Love Do Not Joke’’ tiyatro oyunu ile son bulacak.  Bu Haber 14.05.2019 - 17:10:43 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.