Choice Hotels bir markasını daha Türkiye'ye getiriyor

Choice Hotels bir markasını daha Türkiye'ye getiriyor
Bünyesinde Comfort, Quality ve Clarion gibi markaları barındıran Choise Hotels International, 2008 yılında hayata geçirdiği markası Ascend Hotel Collection’ı Türkiye getiriyor.


TurizmGüncel
 
Sevkon Gayrimenkul’le yapılan anlaşma kapsamında ilk etapta 3 otel açacak olan Choice Hotels, uzun vadede otel sayısını artırmayı planladıklarını açıkladı.
 
Sevkon Gayrimenkul ile Choice Hotels arasında yapılan franchise anlaşmasına göre, otellerden ilki, 128 odalı olacak ve eylül ayında Alaçatı’da açılacak.
 
Diğer 2 otel ise önümüzdeki 3 yıl içerisinde Cunda Adası ve Bodrum Mazı’da hayata geçirilecek. 

BÜNYESİNDE 160'DAN FAZLA OTEL VAR
 
2008 yılında yola çıkan Ascend markası bünyesinde New York, Miami, Sidney, Stockholm, Nice ve Dublin gibi şehirlerde 160’dan fazla oteli bulunuyor.
 
Konuya dair bir açıklama yapan Sevkon Gayrimenkul'ün Ortağı Nuri Sevil, ‘’Choice Hotels ile yaptığımız anlaşmanın bize lifestyle butik otellerimizi başarılı şekilde yönetmek için ihtiyaç duyduğumuz özgürlüğü vereceğine inanıyoruz. Aynı zamanda Choice Hotels’in desteğinin, marka bilinirliğinin ve dağıtım kanallarının da işimize büyük katkı yapacağına inanıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.
 
Choice Hotels şu anda Türkiye’de 3’ü İstanbul’da biri de Kahramanmaraş’ta olmak üzere 4 Clarion oteli ile hizmet veriyor.

BAE VE SUUDİ ARABİSTAN'DA 25 OTEL AÇACAK

Choice Hotels, Clarion, Comfort ve Quality markalarını büyütmek amacıyla geçtiğimiz aylarda Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’da yeni anlaşmalar imzalamış, anlaşmalara göre, söz konusu bölgede 2021’e kadar toplamda 8 bin odalı 25 otel açacağını açıklamıştı. 
 
 


Bu Haber 19.10.2016 - 13:30:07 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.