Celestyal Cruises Türkiye'den ilk kruvaziyer turunu ne zaman yapacak?

Celestyal Cruises Türkiye'den ilk kruvaziyer turunu ne zaman yapacak?
Celestyal Cruises Baş Ticaret Sorumlusu Leslie Peden, Türkiye’den 2021’in ilk kruvaziyer tur çıkışının 25 Nisan’da Kuşadası’ndan olacağını açıkladı.

Başlama tarihini 6 Mart’tan 24 Nisan’a erteledi

2021 programını daha önce 6 Mart olarak açıklayan Celestyal Cruises; pandeminin uzun süreli etkilerini dikkate alarak ilk tur tarihlerini güncelledi. 24 Nisan’da Atina’dan 7 gecelik Idyllic Ege turu ile sezonun ilk seferine başlayacak olan Celestyal Cruises, 2021’in ilk Türk yolcularıyla 25 Nisan tarihinde Kuşadası’nda buluşacak. Celestyal Cruises, 3 ve 4 gecelik ikonik Ege turlarının tarihlerini de düzenledi. 2021 yılının ilk 4 gecelik ikonik Ege turu 27 Nisan'da; 3 gecelik İkonik Ege turu ise 1 Mayıs’ta Kuşadası Limanı’ndan yolcularını alarak başlayacak.

‘’Hızlandırılmış biniş-iniş deneyimi sunacağız’’

Celestyal Cruises’un bu süreçte operasyonel olarak seyahat hizmetlerinin geliştirilmesine odaklandığına dikkat çeken Celestyal Cruises Baş Ticaret Sorumlusu Leslie Peden, 2021 sezon tur programını açıklarken Atina’da yeni bir güvenli ve rahat kalkış terminali oluşturduklarını da duyurdu. Leslie Peden, Celestyal Cruises olarak tüm terminallerde gelişmiş ve hızlandırılmış bir biniş ve iniş deneyimi sunacaklarını; limanda, gemide ve karada kapsamlı ve güvenli sağlık hizmetlerinin tam donanımla verileceğini; yoğun üç ve dört gece güzergahlarının kusursuz işlemesini sağlayacak şekilde zamana duyarlı programların geliştirildiğini kaydetti.Bu Haber 15.01.2021 - 10:32:59 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.