Bodrum Belediyesi kaçak yapılara savaş açtı

Bodrum Belediyesi kaçak yapılara savaş açtı

Bodrum Belediyesi'nin yeni başkanı Ahmet Aras, kaçak Bodrumluların da desteğiyle kaçak yapılara savaş açtı.


Bodrum Belediyesi'nin kaçak yapılarla mücadele seferberliğine Bodrumlulardan da destek geldi. İlçede kaçak bölümleri bulunan bazı işletmelerin, kaçak olduğu tespit edilen ve hakkında tutanak tutulan yapılarını belediye ekiplerinin müdahalesine gerek kalmadan ortadan kaldırdığı belirtildi.

Daha önce Bodrum halkına bir çağrıda bulunan Ahmet Aras, yapılarında yanlış ya da hatalı unsur bulunanların belediyenin müdahalesini beklemeden düzeltmelerini istemiş ve bu konuda belediyeden destek alabileceklerini belirtmişti.

Çağrı sonrası Gümbet'te bulunan bir otel ve rezidans projesinin kaçak bölümlerinin belediye tarafından tespit edildiği ve söz konusu işletmenin harekete geçerek sahile inşa edilen havuz ile çelik konstrüksiyonlu bir ünitenin yıkım işleminin tmamladığı belirtildi.

Yalıkavak'ta da yıkım kararı verilen bir iskelenin, işletme sahipleri tarafından yıkıldığı açıklandı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, kaçak ve yanlış uygulamalarla ilgili olarak Bodrum halkına "Siz yanlışınızı düzeltin, biz size destek veririz. Bizim tespit edip yıkmamızı beklemeyin" çağrısında bulunmuştu.Bu Haber 04.05.2019 - 11:19:23 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.