Beyonce lüks otelin açılışından 24 milyon dolar kazandı

Beyonce lüks otelin açılışından 24 milyon dolar kazandı

Dubai’deki lüks otelin açılışında bir saatlik konser veren Beyonce'nin 24 milyon dolar kazandığı öğrenildi.


Dubai’deki lüks otel Atlantis The Royal Grand’ın açılışı için bir lansaman düzenlendi. Açılış törenine Beyonce, Kendall Jenner ve Jay-Z gibi ünlüler damga vurdu.

Altı kulenin birleşimi olan 43 katlı, 795 odalı otelin en ucuz odasının geceliğinin 850 dolar olduğu öğrenildi.

Öte yandan otelde konukların izleyebileceği 4 bin denizanası içeren metrelerce yükseklikteki bir akvaryumun dışında, sekiz ünlü şefin yer aldığı 17 restoran ve barı bulunan otelin 44 odasında yüzlerce metrelik sonsuzluk havuzu bulunuyor.

2018’den bu yana konser vermeyen Beyonce, açılışta sadece VIP isimlere yönelik bir konser verdi.

NTV’de yer alan habere göre 41 yaşındaki şarkıcının, bir saatlik konser için 24 milyon dolar (450 milyon TL) aldığı belirtildi.

Konser için Dubai'ye giden Beyonce ve ailesinin kaldığı Royal Mansion isimli süitin fiyatının yaklaşık 82 bin dolar olduğu açıklandı. 22. katta bulunan süitte sinema odası, koruma odası ve kendisine ait bir yüzme havuzu bulunuyor. Daha fazla odaya ihtiyaç duyulması durumunda bu süitin yanındaki 15 oda da tutulabiliyor.

“Sadece en zenginler için..”

Ayrıca otelin patronu Timothy Kelly, yaptığı açıklamada, “Biz buna yüzde birlik alan diyoruz. Yalnızca en zengin ünlüler ve ileri gelen kişiler için özle bir yer yaptık” ifadelerini kullandı.Bu Haber 23.01.2023 - 13:14:03 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.